Logisztikai Adminisztrátor (szezonális ajánlat)
állásajánlat

Munkavégzés helye:
Szentkirály
Munkaidő:
8 óra
Munkaviszony:
Határozott idejű

Hivatkozási szám: SZTK-0312

Neked van már munkád a nyárra?

Szentkirályi telephelyünkre határozott időre (május 1-től augusztus 31-ig)

LOGISZTIKAI ADMINISZTRÁTOR kollégát
keresünk!

Feladatod a vállalatirányítási rendszerében a kiszállítási adminisztrációval kapcsolatos ügyintézés.

Főbb feladatok:
  • Szállítási dokumentációk előkészítése, kezelése
  • EKÁER adatrögzítés
  • Áruforgalom könyvelése (bevétel, kiadás)
  • Adatok kezelése SAP rendszerben
  • Kapcsolattartás szállítmányozókkal
  • Rendelések előkészíttetése rakodáshoz
  • Napi rakodási terv készítése
Közös céljaink megvalósításához szükséges elvárásaink:
  • Középfokú végzettség
  • Logisztikai ismeretek
  • Magabiztos számítógépes ismeretek
  • Jó kommunikációs készség
  • logikus gondolkodás
  • Jó problémamegoldó képesség
Előny:
Élelmiszeripari vállalatnál szerzett logisztikai szakmai tapasztalat
SAP vállalatirányítási rendszer ismerete
MS Office

Amit kínálunk:

Versenyképes juttatási csomag, cafeteria és prémium rendszer
Felelősségteljes és kihívást jelentő munka
Dinamikusan fejlődő vállalat, inspiráló munkakörnyezet
Kedvezményes termék vásárlási lehetőség
Iskolakezdési támogatás
Munkába járás költségtérítés és támogatás
Fejlődési és képzési lehetőségek, továbbtanulási lehetőség
Családi rendezvények
Kedvezményes szabadidős programlehetőségek
Dolgozói biztosítások

Érdekesnek találod ezt a lehetőséget?
Úgy érzed alkalmas vagy a feladatok ellátására?

Az állás alapinformációi

  • Munkaterület: Értékesítési logisztika
  • Pozíciószint: Beosztott
  • Szükséges tapasztalat: 0-1 év
  • Nyelvtudás: Angol
  • Műszakrend: 1 műszak
Add tovább

Úgy érzed, Te nem vagy alkalmas erre a pozícióra, de ismersz valakit aki igen? Hálásak lennénk, ha megosztanád vele ezt a hirdetést. Megosztási lehetőségek:

Megtekintés térképen:

Kérdésed van az állás kapcsán?

Kérdezd kollégáinkat erről az állásról:

Kapcsolatfelvétel »

Miért válassz bennünket?

Egy csepp gondoskodás

Érdekel, hogy milyen az élet a Szentkirályinál?
Beszéljenek helyettünk a kollégáink: nézd meg, mit mondanak a nálunk dolgozó szakemberek a munkájukról és cégünkről. Minden olyan információt megtalálsz karrierportálunk oldalain, amelyek szükségesek lehetnek ahhoz, hogy eldöntsd, szeretnél-e velünk / nálunk dolgozni.