Recepciós
állásajánlat

Munkavégzés helye:
Budapest
Munkaidő:
8 óra
Munkaviszony:
Határozatlan idejű
Állásajánlat nyomtatása

Recepciós

Hivatkozási szám: HO-0002

A Szentkirályi Magyarország budapesti központi irodájába, energikus, önmagára és szakmai munkájára igényes új kollégáját keresi a következő pozícióba:

RECEPCIÓS

Az alábbi feladatok várnak rád:
  • Bejövő/kimenő hívások kezelése magyar és angol nyelven,
  • Vendégek fogadása, ellátása
  • Az irodába érkezők segítése, útbaigazítása
  • A recepció rendezett környezetének folyamatos biztosítása
  • Postai küldemények, számlák átvétele, iktatása, másolása
  • Postázandó levelek borítékolása, címzése, kézbesítőnek átadása
  • Futárrendelés,
  • Konyhák feltöltése, konyhai rend felügyelete
  • Tárgyalók rendben tartása, állapotának ellenőrzése
A pozíció betöltéséhez szükséges:
  • Legalább középfokú végzettség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Teljes munkaidő vállalása
  • Erős szakmai igényesség, hitelesség, szorgalom
  • Megbízhatóság, önállóság
  • Felhasználói szintű MS Office,
  • Precíz munkavégzés, határidő érzékenység
  • Igényes megjelenés
Amit kínálunk:
  • Versenyképes juttatási csomagot
  • Szakmai fejlődési lehetőséget
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Elkötelezett, inspiráló csapatot
  • Barátságos munkahelyi környezetet

Érdekesnek találod ezt a lehetőséget?
Úgy érzed alkalmas vagy a feladatok ellátására?

Az állás alapinformációi

  • Munkaterület: Recepciós
  • Pozíciószint: Beosztott
  • Szükséges tapasztalat: 0-1 év
  • Nyelvtudás: Angol
  • Műszakrend: -
Add tovább

Úgy érzed, Te nem vagy alkalmas erre a pozícióra, de ismersz valakit aki igen? Hálásak lennénk, ha megosztanád vele ezt a hirdetést. Megosztási lehetőségek:

Megtekintés térképen:

Kérdésed van az állás kapcsán?

Kérdezd kollégáinkat erről az állásról:

Kapcsolatfelvétel »

Miért válassz bennünket?

Egy csepp gondoskodás

Érdekel, hogy milyen az élet a Szentkirályinál?
Beszéljenek helyettünk a kollégáink: nézd meg, mit mondanak a nálunk dolgozó szakemberek a munkájukról és cégünkről. Minden olyan információt megtalálsz karrierportálunk oldalain, amelyek szükségesek lehetnek ahhoz, hogy eldöntsd, szeretnél-e velünk / nálunk dolgozni.