Senior Telesales Képviselő
állásajánlat

Munkavégzés helye:
Budapest
Munkaidő:
8 óra
Munkaviszony:
Határozatlan idejű

Hivatkozási szám: SO-200304

Egész évben várjuk jelentkezésed, amennyiben az értékesítés területén szeretnél fejlődni és karriert építeni!

pozícióba

Téged keresünk ha:
Ha az értékesítés területén építenél karriert;
Ha jól kommunikálsz;
Ha határozott vagy és úgy érzed az értékesítés a Te szupererőd;
Ha felhasználói szinten kezeled a számítógépet (MS Office);
Ha a középfokú végzettséget már megszerezted;
Szakmai tapasztalat nem szükséges, de a motiváció és tenni akarás létfontosságú!

Íme azok a feladatok amik rád várnak :
A vállalat termékeinek értékesítése, már szerződött partnereink részére;
Promóciók kommunikálása;
Minőségi partnerkiszolgálás;
Meglévő és új ügyfelek szakszerű, pontos tájékoztatása;
Kimenő hívások kezdeményezése;
Segítségnyújtás az érdeklődőknek;
Kimenő és bejövő hívásokon keresztül dedikált ügyfélkör menedzselése;
Társosztályokkal való szoros együttműködés;
A fentiekhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása.
Előnyt jelent, de nem feltétel:
Telefonos értékesítésben/call centerben szerzett tapasztalat
Angol nyelvismeret
SAP ismeret
Mi az ami megkülönböztet minket másoktól?
8 órás munkavégzés, ritkán túlórázunk, de erről mindig időben értesülünk.
Átlag feletti, 100%-ban bejelentett jövedelem, magas alapbér és teljesítmény arányos jutalék
Versenyképes juttatási csomag (cafetéria)
Összetartó, fiatalos csapat és vezető
Jó munkahelyi légkör
Változatos feladatkör
Stabil hátterű, folyamatosan fejlődő nagyvállalat nyújtotta lehetőségek
Szakmai fejlődési és előrelépés lehetőség
Munkavégzés helye: Budapest, Helsinki út 121.

Érdekesnek találod ezt a lehetőséget?
Úgy érzed alkalmas vagy a feladatok ellátására?

Az állás alapinformációi

  • Munkaterület: Telesales
  • Pozíciószint: Beosztott
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év
  • Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást
  • Műszakrend: -
Add tovább

Úgy érzed, Te nem vagy alkalmas erre a pozícióra, de ismersz valakit aki igen? Hálásak lennénk, ha megosztanád vele ezt a hirdetést. Megosztási lehetőségek:

Megtekintés térképen:

Kérdésed van az állás kapcsán?

Kérdezd kollégáinkat erről az állásról:

Kapcsolatfelvétel »

Miért válassz bennünket?

Egy csepp gondoskodás

Érdekel, hogy milyen az élet a Szentkirályinál?
Beszéljenek helyettünk a kollégáink: nézd meg, mit mondanak a nálunk dolgozó szakemberek a munkájukról és cégünkről. Minden olyan információt megtalálsz karrierportálunk oldalain, amelyek szükségesek lehetnek ahhoz, hogy eldöntsd, szeretnél-e velünk / nálunk dolgozni.