Telesales Képviselő
állásajánlat

Munkavégzés helye:
Budapest
Munkaidő:
8 óra
Munkaviszony:
Határozatlan idejű

Hivatkozási szám: SOTK0325

Egész évben várjuk azok jelentkezését, akik az értékesítés területén szeretnének karriert építeni

pozícióba

Feladatok:
  • A vállalat termékeinek értékesítése szerződött partnereink részére
  • Promóciók kommunikálása
  • Minőségi partnerkiszolgálás
  • Meglévő és új ügyfelek szakszerű, pontos tájékoztatása
  • Kimenő hívások kezdeményezése
  • Segítségnyújtás az érdeklődőknek
  • Kimenő és bejövő hívásokon keresztül dedikált ügyfélkör menedzselése
  • Társosztályokkal való szoros együttműködés
  • A fentiekhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:
  • Jó kommunikációs készség
  • Határozottság, értékesítési attitűd
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Középfokú végzettség, pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előnyt jelent:
  • Telefonos értékesítésben/call centerben szerzett min. 1 éves tapasztalat
  • Angol nyelvismeret
  • SAP ismeret

Az alapbéren felül kínálunk:
  • 8 órás munkavégzés
  • Átlag feletti, 100%-ban bejelentett jövedelem, magas alapbér és teljesítmény arányos jutalék
  • Versenyképes juttatási csomag (cafatéria)
  • Összetartó, fiatalos csapat
  • Jó munkahelyi légkör
  • Változatos feladatkör
  • Stabil hátterű nagyvállalat nyújtotta lehetőségek
  • Szakmai fejlődési és előrelépés lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest, Helsinki út 121.

Érdekesnek találod ezt a lehetőséget?
Úgy érzed alkalmas vagy a feladatok ellátására?

Az állás alapinformációi

  • Munkaterület: Területi képviselő
  • Pozíciószint: Beosztott
  • Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást
  • Műszakrend: -
Add tovább

Úgy érzed, Te nem vagy alkalmas erre a pozícióra, de ismersz valakit aki igen? Hálásak lennénk, ha megosztanád vele ezt a hirdetést. Megosztási lehetőségek:

Megtekintés térképen:

Kérdésed van az állás kapcsán?

Kérdezd kollégáinkat erről az állásról:

Kapcsolatfelvétel »

Miért válassz bennünket?

Egy csepp gondoskodás

Érdekel, hogy milyen az élet a Szentkirályinál?
Beszéljenek helyettünk a kollégáink: nézd meg, mit mondanak a nálunk dolgozó szakemberek a munkájukról és cégünkről. Minden olyan információt megtalálsz karrierportálunk oldalain, amelyek szükségesek lehetnek ahhoz, hogy eldöntsd, szeretnél-e velünk / nálunk dolgozni.