HR Generalista

Szentkirályi Telephelyünkre (Bács-Kiskun megye) munkatársat keresünk

HR MUNKATÁRS
pozícióba, napi 4 órában, 2 éves határozott idejű munkaszerződéssel

Főbb feladatok, munkák:
  • Be- és kiléptetési folyamat elvégzése, munkaügyi iratok elkészítése;
  • Toborzásban, kiválasztásban való részvétel
  • HR nyilvántartások vezetése és naprakészen tartása;
  • Adatszolgáltatások, kimutatások és statisztikák készítése;
  • Napi kapcsolattartás a dolgozókkal, HR témájú kérdések megválaszolása;
  • Kapcsolattartás és folyamatos együttműködés a társosztályokkal, telephelyi vezetőkkel és a külső partnerekkel;
  • Bérszámfejtés előkészítése, SAP HR modul használata, adatrögzítés, szoros együttműködés a Payroll csapattal;
  • Munkáltatói és egyéb igazolások kiállítása a dolgozók részére;
  • A cégcsoport rendezvényeinek szervezése, koordinálása;
  • HR auditokra való felkészülés, részvétel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • HR Generalista munkakörben szerzett legalább 3 év tapasztalat
  • Középfokú végzettség
  • Kiváló Excel ismeret
  • Precizitás, Talpraesettség
  • Nyitott személyiség
  • "B" kategóriás vezetői engedély
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Angol nyelvtudás
  • SAP HR modul ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Lendületes fiatal csapat
  • Önálló munkavégzés