Laborvezető
állásajánlat

Munkavégzés helye:
Szentkirály
Munkaidő:
8 óra
Munkaviszony:
Határozatlan idejű

Laborvezető

Hivatkozási szám: SZTK-0825

Szentkirályi üzemünk, Minőségbiztosítási csapatába,

LABORVEZETŐ kollégát keresünk!

Ha nagyon fontos számodra a termék és a gyártás magas szintű minőségi és higiéniai követelményeinek folyamatos biztosítása;

Ha szereted működtetni, felügyelni az integrált minőségirányítási rendszert, különös tekintettel a késztermék minőségét közvetlenül befolyásoló tényezőkre;

Ha szívesen állítod össze a termeléshez szükséges előzetes dokumentációkat (pl. gyártmánylapok, csomagolás), akkor van egy remek lehetőségünk a számodra!

Feladatok:

  • A minőségbiztosítási laboratórium működésének irányítása
  • 5 fős szakmai csapat vezetése (Mikrobiológus kolléga, Gyártásközi ellenőrök)
  • A laborvizsgálatok elvégzésének irányítása és nyilvántartása
  • A termékfejlesztések irányítása, bevonva a kijelölt termékfejlesztési teamet
  • Próbagyártások paramétereinek rögzítése
  • Hatáskörödnek megfelelően szükség szerint leállítod a termelést és helyesbítő intézkedést végzel vagy kezdeményezel.
  • Kezdeményezed a mérőeszközök beszerzését és a laborban használt mérőeszközökről listát vezetsz, melyen feltünteted az ellenőrzés módszerét (hiteles, kalibrált, tájékoztató jellegű).
  • Összeállítod a mérőeszközök kezelési utasítását, valamint végrehajtod a kalibrálással kapcsolatos feladatokat.
  • Folyamatok figyelemmel kísérése:termékminőség vizsgálatok eredményeinek elemzése – gyűjtés és  elemzés.
A munkakör ellátásához szükséges képzettség:
  • Főiskolai végzettség
  • Élelmiszeripari/vegyésztechnikusi/laboránsi képzettség
  • Mikrobiológiai ismeretek
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete.
  • Legalább 5 éves szakmai tapasztalat
  • Angol nyelv alapfokú ismerete
  • A feladatok ellátásához szükséges jogszabályok és előírások ismerete.
Amit mi kínálunk:
  • Hosszú távú, stabil munkahelyet;
  • Versenyképes bérezést, rendszeres béremelést;
  • Éves szinten bruttó 255 000,- Ft béren kívüli juttatást;
  • Teljes körű élet és baleset biztosítást;
  • Családias hangulatot és céges rendezvényeken való részvételi lehetőséget;
  • Kedvezményes ásványvíz vásárlási lehetőséget;
  • Bejárási támogatást

Érdekesnek találod ezt a lehetőséget?
Úgy érzed alkalmas vagy a feladatok ellátására?

Az állás alapinformációi

  • Munkaterület: Laborvezető
  • Pozíciószint: Specialista
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év
  • Nyelvtudás: Angol
  • Műszakrend: -
Add tovább

Úgy érzed, Te nem vagy alkalmas erre a pozícióra, de ismersz valakit aki igen? Hálásak lennénk, ha megosztanád vele ezt a hirdetést. Megosztási lehetőségek:

Megtekintés térképen:

Kérdésed van az állás kapcsán?

Kérdezd kollégáinkat erről az állásról:

Kapcsolatfelvétel »

Miért válassz bennünket?

Egy csepp gondoskodás

Érdekel, hogy milyen az élet a Szentkirályinál?
Beszéljenek helyettünk a kollégáink: nézd meg, mit mondanak a nálunk dolgozó szakemberek a munkájukról és cégünkről. Minden olyan információt megtalálsz karrierportálunk oldalain, amelyek szükségesek lehetnek ahhoz, hogy eldöntsd, szeretnél-e velünk / nálunk dolgozni.