Karbantartó
állásajánlat

Munkavégzés helye:
Kékkút
Munkaidő:
Munkaviszony:
Határozatlan idejű

Karbantartó

Hivatkozási szám: KKT-0216

Kékkúti palackozó üzemünkbe

KARBANTARTÓ
kollégát keresünk!

A legfontosabb feladatok:
  • A termelőberendezések megelőző karbantartásainak és a tervben szereplő javítások elvégzése
  • Üzemzavarok elhárítása, hibakeresés és géphibára visszavezethető belső kiesés csökkentése
  • Együttműködés a termelési területtel és a társosztályokkal
  • Az elvégzett beavatkozások, karbantartások dokumentálása, a tartalék alkatrészek felhasználásának nyomon követése
  • Gyártóterületen található berendezések műszaki állapotának ellenőrzése, karbantartása
  • Épületgépészeti karbantartások
  • Részvétel LEAN fejlesztő munkában
  • Gyártóberendezések, eszközök telepítésében, üzembe helyezésében való részvétel

Elvárásaink:
  • Min. 3 éves műszaki szakképzésben való részvétel (szakmunkás bizonyítvány) gépészeti, elektrotechnikai végzettség
  • Gyártó területen szerzett legalább 3 éves karbantartói tapasztalat
  • Műszaki rajz alapján való munkavégzés

Előnyök:
  • Villanyszerelő, gépszerelő, géplakatos szakmunkásvizsga
  • Érvényes kazánfűtői szakképesítés
  • LEAN területén szerzett tapasztalat, TPM ismerete

Amit mi kínálunk:

  • Versenyképes bérezés, rendszeres bérfejlesztés és havi ösztönző prémium rendszert
  • Éves szinten bruttó 255 000,- Ft béren kívüli juttatást, iskolakezdési támogatást
  • Kedvezményes víz vásárlási lehetőséget
  • Teljes körű élet, -betegség és baleset biztosítást
  • Hosszú távú munkalehetőséget, családias hangulatot és céges rendezvényeken való részvételi lehetőséget
Elsősorban Tapolca környékéről várjuk a jelentkezőket, mert a munkába járás: a cég autóbuszával történik!

Érdekesnek találod ezt a lehetőséget?
Úgy érzed alkalmas vagy a feladatok ellátására?

Az állás alapinformációi

  • Munkaterület: Karbantartás
  • Pozíciószint: Beosztott
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év
  • Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást
  • Műszakrend: 1 műszak
Add tovább

Úgy érzed, Te nem vagy alkalmas erre a pozícióra, de ismersz valakit aki igen? Hálásak lennénk, ha megosztanád vele ezt a hirdetést. Megosztási lehetőségek:

Megtekintés térképen:

Kérdésed van az állás kapcsán?

Kérdezd kollégáinkat erről az állásról:

Kapcsolatfelvétel »

Egy csepp gondoskodás

Érdekel, hogy milyen az élet a Szentkirályinál?
Beszéljenek helyettünk a kollégáink: nézd meg, mit mondanak a nálunk dolgozó szakemberek a munkájukról és cégünkről.
Minden olyan információt megtalálsz karrierportálunk oldalain, amelyek szükségesek lehetnek ahhoz, hogy eldöntsd, szeretnél-e velünk / nálunk dolgozni.