GYÁRTÁSTÁMOGATÓ / PROJEKTVEZETŐ MÉRNÖK
állásajánlat

Munkavégzés helye:
Szentkirály
Munkaidő:
8 óra
Munkaviszony:
Határozatlan idejű

Hivatkozási szám: SZTK-210510

Szeretnél ötleteiddel hasznos technológiák és folyamatok fejlesztéséhez hozzájárulni?

Szentkirályi telephelyünkre (Bács-Kiskun megye) 1-2 éves tapasztalattal

 munkatársat keresünk

Csatlakozz Termelési csapatunkhoz és vegyél részt a jövő élelmiszeripari innovációjában!

A pozíció célja, a Gyárigazgató közvetlen munkatársaként az üzem termelékenységének fokozása érdekében hatékonyságnövelő és költségcsökkentő eljárások és folyamatok kidolgozása, bevezetése; technológiai-műszaki fejlesztési projektek előkészítése és bonyolítása; kapcsolódó riportok, elemzések valamint beszámolók készítése.

Főbb feladatok:

  • A gépek és más erőforrások kihasználtságának ellenőrzése a termelési programnak; a kitűzött minőségi, termelékenységi és költségkeret irányelveknek megfelelően történjen
  • Gyártáshatékonyság monitorozása, fejlesztése, hatékonyságjelentési riportok készítése
  • Havi prezentációs anyagok elkészítése
  • Gyártóeszközök felügyelete: műszaki dokumentációk kezelése, új gyártóeszközökkel szembeni követelmények kialakítása,
  • Gyártási folyamat fejlesztése, technológiai kísérletek kidolgozása, irányítása, lebonyolítása
  • Műszaki fejlesztéssel kapcsolatos projektek előkészítése, szervezése, felügyelete (tervezés-terveztetés, megtérülési számítások végzése, műszaki specifikációk és engedélyezési dokumentációk összeállítása, árajánlatok bekérése, döntés-előkészítő szakmai anyagok elkészítése)
  • Projektek bonyolítása és értékelése (dokumentáció és ütemterv elkészítése, projekt költségvetés elkészítése, annak nyomon követése, projekt záró összefoglaló jelentések elkészítése)
  • Műszaki fejlesztések, új berendezések és eszközök üzembehelyezési eljárás lefolytatása, dokumentálása

Elvárások:

  • Élelmiszermérnök, vagy élelmiszergépész mérnöki vagy vegyészmérnöki BSc végzettség, továbbá előny, ha gazdasági ismeretekkel, vagy közgazdász végzettséggel rendelkezik
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • MS Excel professzionális ismerete
  • Magabiztos MS Project és AutoCAD programok ismerete
  • Kiváló prezentációs képesség és kommunikációs képesség
  • Határozott, magabiztos személyiség
  • Önálló, precíz munkavégzés, kiemelkedő problémamegoldó képesség
  • 1-2 éves termelésben megszerzett mérnöki, vagy folyamatfejlesztői tapasztalat
  • ’B’ kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Beruházásokban, projektekben való aktív részvételi lehetőség
  • Ösztönző bérezés, béren kívüli juttatások, prémium
  • Kellemes, családias munkakörnyezet
Ideális jelölt számunkra:
Pontos, munkájára igényes, határozott, de empatikus szakember, aki szeretne a hazai élelmiszeripar meghatározó vállalatának sikereihez és jövőbeni céljainak megvalósításához hozzájárulni.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük, jelentkezz!

Érdekesnek találod ezt a lehetőséget?
Úgy érzed alkalmas vagy a feladatok ellátására?

Az állás alapinformációi

  • Munkaterület: Műszakvezetés
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év
  • Nyelvtudás: Angol
  • Műszakrend: -
Add tovább

Úgy érzed, Te nem vagy alkalmas erre a pozícióra, de ismersz valakit aki igen? Hálásak lennénk, ha megosztanád vele ezt a hirdetést. Megosztási lehetőségek:

Megtekintés térképen:

Kérdésed van az állás kapcsán?

Kérdezd kollégáinkat erről az állásról:

Kapcsolatfelvétel »

Miért válassz bennünket?

Egy csepp gondoskodás

Érdekel, hogy milyen az élet a Szentkirályinál?
Beszéljenek helyettünk a kollégáink: nézd meg, mit mondanak a nálunk dolgozó szakemberek a munkájukról és cégünkről. Minden olyan információt megtalálsz karrierportálunk oldalain, amelyek szükségesek lehetnek ahhoz, hogy eldöntsd, szeretnél-e velünk / nálunk dolgozni.