Villanyszerelő
állásajánlat

Munkavégzés helye:
Szentkirály
Munkaidő:
8 óra
Munkaviszony:
Határozatlan idejű

Hivatkozási szám: SZTK-0517

Vállalatunk az élelmiszeripar meghatározó szereplője. Kiváló márkáink, mint a Szentkirályi, Theodora és Nestlé Aquarel piacvezető az ásványvíz szektorban.
A közlemúltban a Pepsi, Mirinda, 7Up, Mountain Dew, Lipton Ice Tea, Gatorade valamint a Lay‘s burgonya chips és a Cheetos termékekkel bővült a portfóliónk.

Szentkirályi telephelyünkre

VILLANYSZERELŐ

munkatársat keresünk

Feladatok
  • A telephely elektromos berendezéseinek üzemkész állapotáról való gondoskodás,
  • Meghibásodások kezelése, hibafeltárás, a meghibásodással kapcsolatos karbantartó feladatok végrehajtása,
  • A telephely elektromos karbantartási tevékenységének ütemterv szerinti végzése
  • Villamos hálózaton mérések végzése,
  • A termelő és termelést segítő gépek és berendezések állapotának folyamatos ellenőrzése, az üzemelés biztosítása,
  • Részvétel a megelőző karbantartásban,
  • Elvégzett feladatok dokumentálása,
  • Együttműködés a termeléssel, mechanikus karbantartókkal.

Elvárások

Középfokú szakirányú végzettség (pl.: elektrotechnikus, villanyszerelő, vagy egyéb)
Gyakorlatiasság, legalább 2 éves szakmai tapasztalat
Probléma megoldására való törekvés és proaktív hozzáállás
Készenlét vállalása
Önálló munkavégzés, precíz és felelősségteljes munkavégzés

Előnyök
PLC vezérlés és szabályzás ismerete
Pneumatikus rendszerek ismerete
Alapfokú mechanikai, lakatos munkák elvégzése
Élelmiszeripari, italgyártó területen szerzett szakmai tapasztalat
Precíz és felelősségteljes munkavégzés

Amit kínálunk:
  • Alapbér mellett összetett juttatási csomag és ösztönző prémium rendszer (cafeteria, baleset-, és életbiztosítás),
  • Béren kívüli juttatások,
  • Iskolakezdési támogatás,
  • Ingyenes buszjárat (Szentkirály, Lakitelek, Tiszakécske, Tiszabög irányból)
  • Hosszú távú munkalehetőség, biztos munkaadói háttér,
  • Szakmai munka iránt elkötelezett csapat

Érdekesnek találod ezt a lehetőséget?
Úgy érzed alkalmas vagy a feladatok ellátására?

Az állás alapinformációi

  • Munkaterület: Villanyszerelő
  • Pozíciószint: Beosztott
  • Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást
  • Műszakrend: -
Add tovább

Úgy érzed, Te nem vagy alkalmas erre a pozícióra, de ismersz valakit aki igen? Hálásak lennénk, ha megosztanád vele ezt a hirdetést. Megosztási lehetőségek:

Megtekintés térképen:

Kérdésed van az állás kapcsán?

Kérdezd kollégáinkat erről az állásról:

Kapcsolatfelvétel »

Miért válassz bennünket?

Egy csepp gondoskodás

Érdekel, hogy milyen az élet a Szentkirályinál?
Beszéljenek helyettünk a kollégáink: nézd meg, mit mondanak a nálunk dolgozó szakemberek a munkájukról és cégünkről. Minden olyan információt megtalálsz karrierportálunk oldalain, amelyek szükségesek lehetnek ahhoz, hogy eldöntsd, szeretnél-e velünk / nálunk dolgozni.