Gépipari technikus
állásajánlat

Munkavégzés helye:
Szentkirály
Munkaidő:
8 óra
Munkaviszony:
Határozatlan idejű

Hivatkozási szám: SZTK-210526

Szentkirályi telephelyünkre

GÉPIPARI TECHNIKUS

keresünk!

Elvárások:

  • Műszaki vagy vízügyi szakképesítés
  • Középfokú végzettség
  • Minimum 1-2 éves releváns munkatapasztalat
  • Termelésben és karbantartásban szerzett tapasztalat

Előnyök:

  • Ásványvíz, vagy üdítőital gyártásban szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvismeret
  • SAP integrált rendszer ismerete

Feladatok:

  • Vízkezelő berendezésekés csőhálózat ellenőrzése, vízparaméter adatok elemzése, jelentések készítése
  • A kutak megfelelő műszaki, technológiai állapotának biztosítása;
  • CIP fertőtlenítések elvégzése
  • A szűrésekhez, fertőtlenítésekhez szükséges vegyszerekről, szűrőkről, alkatrészekről stb. való gondoskodás
  • A technológiai berendezések, üvegmosó és töltőgépsorok tisztítása, fertőtlenítése, minőségi ellenőrzése
  • Üzemzavarok elhárítása
  • Napi szintű egyeztetéseket folytat a termelés és minőségügyi osztállyal
  • Minőségügyi projekteken és auditokon való részvétel
  • 3 műszak vállalása

Amit kínálunk:

  • Alapbér mellett összetett juttatási csomag és ösztönző prémium rendszer (cafeteria, baleset-, és életbiztosítás),
  • Béren kívüli juttatások,
  • Iskolakezdési támogatás,
  • Ingyenes buszjárat (Szentkirály, Lakitelek, Tiszakécske, Tiszabög irányból)
  • Hosszú távú munkalehetőség, biztos munkaadói háttér,
  • Szakmai munka iránt elkötelezett csapat

Érdekesnek találod ezt a lehetőséget?
Úgy érzed alkalmas vagy a feladatok ellátására?

Az állás alapinformációi

  • Munkaterület: Karbantartás/vízkezelés
  • Pozíciószint: Beosztott
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év
  • Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást
  • Műszakrend: 3 műszak
Add tovább

Úgy érzed, Te nem vagy alkalmas erre a pozícióra, de ismersz valakit aki igen? Hálásak lennénk, ha megosztanád vele ezt a hirdetést. Megosztási lehetőségek:

Megtekintés térképen:

Kérdésed van az állás kapcsán?

Kérdezd kollégáinkat erről az állásról:

Kapcsolatfelvétel »

Miért válassz bennünket?

Egy csepp gondoskodás

Érdekel, hogy milyen az élet a Szentkirályinál?
Beszéljenek helyettünk a kollégáink: nézd meg, mit mondanak a nálunk dolgozó szakemberek a munkájukról és cégünkről. Minden olyan információt megtalálsz karrierportálunk oldalain, amelyek szükségesek lehetnek ahhoz, hogy eldöntsd, szeretnél-e velünk / nálunk dolgozni.