Logisztikai Adminisztrátor - Szentkirály
állásajánlat

Munkavégzés helye:
Szentkirály
Munkaidő:
8 óra
Munkaviszony:
Határozatlan idejű

Hivatkozási szám: SZTK-210526

Csatlakozzon Magyarország legdinamikusabban fejlődő, piacvezető ásványvíz termelő és forgalmazó vállalatához!

Logisztikai adminisztráció területen tapasztalatot szerzett munkatársak jelentkezését várjuk a Szentkirályi-Kékkúti Ásványvíz Kft. Szentkirályi telephelyére

2 műszakos munkarendbe

Logisztikai adminisztrátor

munkakörbe

A logisztikai adminisztrátor feladata a Szentkirályi Magyarország Kft. integrált  vállalatirányítási rendszerében a kiszállítási feladatokkal kapcsolatos adminisztráció.

Főbb feladatok:

  • Kiszállítási diszpozíció naprakész vezetése
  • Szállítólevelek készítése, érkeztetése
  • EKÁER adatrögzítés
  • Kapcsolattartás beszállítókkal
  • Áru bevételezése más raktárból
  • Vevői rendelések adminisztrálása

Közös céljaink megvalósításához szükséges elvárásaink:

  • Logisztikai szakképesítés (iskolai végzettség, vagy OKJ szakképesítés)
  • Önálló, gyors és pontos munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség, kiváló együttműködési készség

Előny:

  • Élelmiszeripari vállalatnál szerzett logisztikai szakmai tapasztalat
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag, cafeteria és prémium rendszer
  • Felelősségteljes és kihívást jelentő munka
  • Dinamikusan fejlődő vállalat, inspiráló munkakörnyezet
  • Nehéz helyzetben lévők támogatása és csoportos élet- baleset –és betegségbiztosítás
  • Munkába járás költségtérítés és támogatás
  • Fejlődési és képzési lehetőségek, továbbtanulási lehetőség
  • Céges rendezvények és kedvezményes termék vásárlási lehetőség

Érdekesnek találod ezt a lehetőséget?
Úgy érzed alkalmas vagy a feladatok ellátására?

Az állás alapinformációi

  • Munkaterület: Logisztikai adminisztráció
  • Pozíciószint: Beosztott
  • Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást
  • Műszakrend: 2 műszakos
Add tovább

Úgy érzed, Te nem vagy alkalmas erre a pozícióra, de ismersz valakit aki igen? Hálásak lennénk, ha megosztanád vele ezt a hirdetést. Megosztási lehetőségek:

Megtekintés térképen:

Kérdésed van az állás kapcsán?

Kérdezd kollégáinkat erről az állásról:

Kapcsolatfelvétel »

Egy csepp gondoskodás

Érdekel, hogy milyen az élet a Szentkirályinál?
Beszéljenek helyettünk a kollégáink: nézd meg, mit mondanak a nálunk dolgozó szakemberek a munkájukról és cégünkről.
Minden olyan információt megtalálsz karrierportálunk oldalain, amelyek szükségesek lehetnek ahhoz, hogy eldöntsd, szeretnél-e velünk / nálunk dolgozni.