RECRUITER
állásajánlat

Munkavégzés helye:
Budapest
Munkaidő:
8 óra
Munkaviszony:
Határozatlan idejű

RECRUITER

Hivatkozási szám: HO-210713

RECRUITER
munkatársat keresünk

Szeretnél csatlakozni a HR csapatunkhoz? Olvasd el a lenti kiírást és ha magadra ismersz, jelentkezz még ma.

EZEK A FELADATOK VÁRNAK RÁD:
  • Teljes „end to end” toborzás / kiválasztási folyamat hatékony működtetése
  • Új munkavállalók felkutatása on-line és hagyományos toborzási módszerekkel, kiválasztásuk lebonyolítása
  • Új típusú hirdetési csatornák keresése
  • Karrieroldal és social media felületek naprakész kezelése
  • Precíz és hatékony adminisztráció
  • Rendezvényeken, pályaorientációs napokon és állásbörzéken való részvétel
  • Ezek mellett egyéni érdeklődés szerint lehetőség van egyéb HR feladatokban, folyamatokban, projektekben való részvételre.

TE VAGY A LEENDŐ KOLLÉGÁNK, HA…
  • Legalább 2 év toborzási tapasztalattal rendelkezel és önállóan vittél végig projekteket
  • Jól kommunikálsz váratlan helyzetekben is
  • Rátermett vagy és könnyen feltalálod magadat, nem okoz számodra gondot az önálló munkavégzés
  • Aktív vagy és rugalmasan állsz a kihívásokhoz, nem idegen tőled a multi-tasking
  • Legalább középfokon beszélsz angolul és rendelkezel felsőfokú végzettséggel
  • Szeretnél egy dinamikus csapathoz tartozni, van humorérzéked és fontos számodra a csapatmunka
ELŐNY:
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési hajlandóság
  • Agency területen szerzett tapasztalat, vegyes portfólió kezelésében
  • Szorgalom, proaktivitás

Érdekesnek találod ezt a lehetőséget?
Úgy érzed alkalmas vagy a feladatok ellátására?

Az állás alapinformációi

  • Munkaterület: Recruitment
  • Pozíciószint: Beosztott
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év
  • Nyelvtudás: Angol
  • Műszakrend: -
Add tovább

Úgy érzed, Te nem vagy alkalmas erre a pozícióra, de ismersz valakit aki igen? Hálásak lennénk, ha megosztanád vele ezt a hirdetést. Megosztási lehetőségek:

Megtekintés térképen:

Kérdésed van az állás kapcsán?

Kérdezd kollégáinkat erről az állásról:

Kapcsolatfelvétel »

Egy csepp gondoskodás

Érdekel, hogy milyen az élet a Szentkirályinál?
Beszéljenek helyettünk a kollégáink: nézd meg, mit mondanak a nálunk dolgozó szakemberek a munkájukról és cégünkről.
Minden olyan információt megtalálsz karrierportálunk oldalain, amelyek szükségesek lehetnek ahhoz, hogy eldöntsd, szeretnél-e velünk / nálunk dolgozni.