Termelési asszisztens / Műszakvezető helyettes
állásajánlat

Munkavégzés helye:
Szentkirály
Munkaidő:
8 óra
Munkaviszony:
Határozatlan idejű

Hivatkozási szám: SZTK-210714

Termelési asszisztens / Műszakvezető helyettes kollégát
keresünk!

Fő feladataid a Termelési csapat adminisztratív támogatása és a Műszakvezető kollégák helyettesítése lesz.

A munkakör jellege miatt a 3 műszakos munkarend vállalása szükséges.

Legfontosabb feladatok:
Termelési adatok, nyilvántartások és dokumentáció naprakész vezetése
Riportok lekérdezése, adatelemzés
A kiadott munkaidő-beosztás és jóváhagyott szabadságok nyomon követése, ellenőrzése
Munkaruházat és munkacipő igények összesítése, felhasználás ellenőrzése, megrendelés
Egyéni védőeszköz használat és belső higiéniás szabályok betartásának ellenőrzése
Termelési folyamatok követése
Termékek gyártásával kapcsolatos adminisztráció a vállalatirányítási rendszerben
Alapanyag felhasználás nyomon követése
Műszakvezetői feladatok ellátása (távollévő kolléga helyettesítése), műszakcsapat irányítása
Összeállított termelési terv alapján a termékek gyártása, termékek ellenőrzése

Közös céljaink megvalósításához szükséges elvárásaink:
Középfokú végzettség
MS Office magabiztos használata, excel program haladó szintű ismerete
Precíz munkavégzés, folyamatszemlélet
Jó kommunikációs készség és problémamegoldó  képesség
Képesség a tanulásra és fejlődésre
Rendkívül jó szervezőképesség

Előny:
Élelmiszeripari termelő vállalatnál szerzett szakmai tapasztalat
SAP vállalatirányítási rendszer ismerete
Élelmiszeripari szakképesítés
Jogosítvány

Amit kínálunk:

Versenyképes juttatási csomag, cafeteria és prémium rendszer
Felelősségteljes és kihívást jelentő munka
Dinamikusan fejlődő vállalat, inspiráló munkakörnyezet
Kedvezményes termék vásárlási lehetőség
Iskolakezdési támogatás
Munkába járás költségtérítés és támogatás
Dolgozói biztosítások

Érdekesnek találod ezt a lehetőséget?
Úgy érzed alkalmas vagy a feladatok ellátására?

Az állás alapinformációi

  • Munkaterület: Műszakvezetés
  • Pozíciószint: Középvezető / Manager
  • Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást
  • Műszakrend: 3 műszak
Add tovább

Úgy érzed, Te nem vagy alkalmas erre a pozícióra, de ismersz valakit aki igen? Hálásak lennénk, ha megosztanád vele ezt a hirdetést. Megosztási lehetőségek:

Megtekintés térképen:

Kérdésed van az állás kapcsán?

Kérdezd kollégáinkat erről az állásról:

Kapcsolatfelvétel »

Egy csepp gondoskodás

Érdekel, hogy milyen az élet a Szentkirályinál?
Beszéljenek helyettünk a kollégáink: nézd meg, mit mondanak a nálunk dolgozó szakemberek a munkájukról és cégünkről.
Minden olyan információt megtalálsz karrierportálunk oldalain, amelyek szükségesek lehetnek ahhoz, hogy eldöntsd, szeretnél-e velünk / nálunk dolgozni.