Vízkezelő Csoportvezető
állásajánlat

Munkavégzés helye:
Kékkút
Munkaidő:
8 óra
Munkaviszony:
Határozatlan idejű

Hivatkozási szám: KKT-210826

A Szentkirályi Magyarország Kft., Kékkúti Gyáregységébe, azonnali kezdéssel,

VÍZKEZELŐ CSOPORTVEZETŐ kollégát keresünk

a Vízkezelői Csoportunk élére!

A pozícióhoz tartozó feladatok az alábbiak:

  • Irányítja szakmai felügyeletére bízott munkatársai munkáját;
  • Elkészíti a műszakbeosztást, ennek megfelelően kijelöli a feladatokat,
  • Ellenőrzi a napi vízkezeléshez szükséges anyagmennyiséget, elvégzi a szükséges adminisztrációt
  • Napi szintű egyeztetéseket folytat a termeléssel összefüggésben a társosztályokon dolgozó munkatársakkal (labor, karbantartás)
  • A minőségirányítási rendszer által előírt vízparaméterek ellenőrzése, az adatok elemzése, jelentések készítése
  • Ellenőrzi a vízkezelő berendezések és azok környezetének tisztaságát és az elvégzett fertőtlenítő munkálatokat
  • Gondoskodik a vízminőség ellenőrzéséhez, szűréshez és fertőtlenítéshez szükséges vegyszerekről, szűrőkről, alkatrészekről, stb.
  • Figyelemmel kíséri a bejövő és kimenő víz minőségét és mennyiségét, feljegyzéseket készít a kapott adatokról, a felmerülő hibákat orvosolja, törekszik az ásványvíz veszteség csökkentésére
  • A fertőtlenítő eljárások lebonyolításához kezeli a vegyszereket, pontos nyilvántartást vezet a felhasznált és meglévő vegyszerekről, az előírásoknak megfelelően tárolja a vegyszereket

A pozíció betöltéséhez szükséges tapasztalatok az alábbiak:

  • Legalább középfokú (élelmiszeripari, műszaki, vegyipari szakképesítés)
  • Minimum 4 év élelmiszeriparban szerzett szakmai tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Vezetői képességek: motiváció, csapatkoordinálás, önálló döntéshozatal

Előny:

  • SAP vállalatirányítási rendszerben szerzett tapasztalat

Juttatások:

  • Alapbér mellett összetett juttatási csomag és ösztönző prémium rendszer (cafeteria, baleset-, és életbiztosítás),
  • Béren kívüli juttatások, igénybe vehető családi adókedvezmény
  • Iskolakezdési támogatás,
  • Ingyenes buszjárat Kékkút 20 km-es körzetéből
  • Hosszú távú munkalehetőség, biztos munkaadói háttér,
  • Szakmai munka iránt elkötelezett csapat

Munkavégzés helye: Kékkút

Érdekesnek találod ezt a lehetőséget?
Úgy érzed alkalmas vagy a feladatok ellátására?

Az állás alapinformációi

  • Munkaterület: Vízkezelő
  • Pozíciószint: Középvezető / Manager
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év
  • Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást
  • Műszakrend: -
Add tovább

Úgy érzed, Te nem vagy alkalmas erre a pozícióra, de ismersz valakit aki igen? Hálásak lennénk, ha megosztanád vele ezt a hirdetést. Megosztási lehetőségek:

Megtekintés térképen:

Kérdésed van az állás kapcsán?

Kérdezd kollégáinkat erről az állásról:

Kapcsolatfelvétel »

Egy csepp gondoskodás

Érdekel, hogy milyen az élet a Szentkirályinál?
Beszéljenek helyettünk a kollégáink: nézd meg, mit mondanak a nálunk dolgozó szakemberek a munkájukról és cégünkről.
Minden olyan információt megtalálsz karrierportálunk oldalain, amelyek szükségesek lehetnek ahhoz, hogy eldöntsd, szeretnél-e velünk / nálunk dolgozni.