Sales Admin Vezető
állásajánlat

Munkavégzés helye:
Budapest
Munkaidő:
8 óra
Munkaviszony:
határozatlan

Hivatkozási szám: HO-20210915

SALES ADMIN VEZETŐ

munkatársat keresünk

Szeretnél csatlakozni a Szentkirályi Magyarország Kereskedelmi (Sales Opex-Admin) csapatához? Olvasd el a lenti kiírást és ha magadra ismersz, jelentkezz még ma!

EZEK A FELADATOK VÁRNAK RÁD:

  • 4 fős csapat irányítása
  • Kereskedelmi folyamatok kialakítása és támogatása, projektekben való aktív részvétel
  • KAM-ok (Key Account Manager) és Field Sales csapatok támogatása riporting, adatbázis, vevőmenedzsment oldalról
  • Forgalmi jelentések készítése
  • Szerződéskötések támogatása (P&L készítés)
  • Partneri szerződések folyamatos nyomon követése
  • Prezentációk elkészítésének támogatása
  • Számlajóváhagyások menedzselése
  • Árak rögzítése SAP-ban

TE VAGY A LEENDŐ KOLLÉGÁNK, HA…

  • Vezetői tapasztalatod van (minimum 1-1,5 év)
  • Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Magabiztos a felhasználói szintű MS Office tudásod excelben: alap függvények, pivot
  • Angolod minimum középszintű kommunikációs szinten van (írásban és szóban egyaránt)
  • Önálló és proaktív vagy

ELŐNYT JELENT SZÁMODRA:

  • SAP ismerete
  • Analitikai készség

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Értékes tapasztalatok szerzése egy növekedő nemzetközi vállalatnál
  • Lelkes munkádat versenyképes jövedelemmel és juttatási csomaggal honoráljuk
  • Ötleteidet és kezdeményezéseidet támogatjuk
  • Rendszeres visszajelzés a munkádról és fejlődési lehetőség biztosítása
  • Teljes körű élet- betegség -és baleset biztosítás
  • Cafeteria
  • Nyelvi képzési lehetőség
  • Céges rendezvények, partyk
  • Családi rendezvények
  • Iskolakezdési támogatás
  • Törzsgárda tagjaink jutalmazása

RÓLUNK:

  • Dinamikusan fejlődő vállalat vagyunk, csapatunk befogadó
  • Minőségi munkakörnyezetben dolgozunk egy modern irodaházban, de támogatjuk a távmunkát is.
  • Magyarország kedvelt márkáit tudhatjuk magunkénak

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest, 11. kerület

Érdekesnek találod ezt a lehetőséget?
Úgy érzed alkalmas vagy a feladatok ellátására?

Az állás alapinformációi

  • Munkaterület: Sales Adminisztrátor
  • Pozíciószint: Középvezető / Manager
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év
  • Nyelvtudás: Angol
  • Műszakrend: -
Add tovább

Úgy érzed, Te nem vagy alkalmas erre a pozícióra, de ismersz valakit aki igen? Hálásak lennénk, ha megosztanád vele ezt a hirdetést. Megosztási lehetőségek:

Megtekintés térképen:

Kérdésed van az állás kapcsán?

Kérdezd kollégáinkat erről az állásról:

Kapcsolatfelvétel »

Egy csepp gondoskodás

Érdekel, hogy milyen az élet a Szentkirályinál?
Beszéljenek helyettünk a kollégáink: nézd meg, mit mondanak a nálunk dolgozó szakemberek a munkájukról és cégünkről.
Minden olyan információt megtalálsz karrierportálunk oldalain, amelyek szükségesek lehetnek ahhoz, hogy eldöntsd, szeretnél-e velünk / nálunk dolgozni.