Gyártásközi ellenőr
állásajánlat

Munkavégzés helye:
Szentkirály
Munkaidő:
8 óra
Munkaviszony:
Határozatlan

Hivatkozási szám: SZTK-1208

A Szentkirályi Magyarország Kft.

Magyarország piacvezető ásványvíz –és üdítőital gyártó és forgalmazó vállalata

Szentkirály telephelyünkre (Bács-Kiskun megye)

3 műszakos munkarendbe

élelmiszeripari, labor –és mintavételi tapasztalattal rendelkező

G Y Á R T Á S K Ö Z I   E L L E N Ő R

munkatársat keresünk

A következő feladatok várnak Rád:

• Gyártott termékek minőségügyi mérése, a mérési eredményekről dokumentáció vezetése (nyitási nyomatékmérés, pH mérés, perecetsav tartalom mérés, stb.)

• Alap –és csomagolóanyagok minőségügyi ellenőrzése

• Műszakindítás elején a gyártás megfelelő minőségi feltételeinek vizsgálata, ellenőrzése. A vizsgálatokról labornapló és műszaknapló vezetése

• Termelő berendezések és szerszámok higiéniai célértéknek megfelelő vizsgálata

• Takarítási folyamatok validálása és a személyi higiénia ellenőrzése

• Vízkezelő rendszerek, technológiai folyamatok fázispontjainak, valamint a gépsorok fertőtlenítését követően mintavétel. Szükség esetén intézkedés

• Ásványvíz minták mikrobiológiai feldolgozása, eredmények pontos közlése

• Minőségügyi dokumentáció naprakész vezetése, eltérésekről azonnali tájékoztatás

Örömmel várjuk jelentkezésed, ha a következőkkel rendelkezel:

• Szakirányú végzettség (élelmiszeripari analitikus/élelmiszeripari technikus/laboráns/mikrobiológus)

• Minimum 2 éves élelmiszeripari labor, vagy minőségellenőri tapasztalat

• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

• Együttműködés, hatékony kommunikáció és jó kapcsolatteremtési képesség

• Változásokhoz, új folyamatokhoz való gyors alkalmazkodás

Előnyt jelent:

• Mikrobiológus végzettség

• Angol nyelvismeret

• ISO szabványok (9001, 14001, 22000) és FSSC 22000, HACCP rendszer ismerete

• SAP vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit munkádért cserébe kínálunk:

• Hosszú távú munkalehetőség, folyamatosan fejlődő vállalat

• Inspiráló munkakörnyezet

• Versenyképes jövedelem ösztönző juttatásokkal és emelt mértékű műszakpótlékkal

• Dinamikusan fejlődő vállalat, inspiráló munkakörnyezet

• Nehéz helyzetben lévők támogatása és csoportos élet- baleset –és betegségbiztosítás

• Béren kívüli juttatás (Cafetéria)

• Munkába járás költségtérítés és támogatás

• Fejlődési és képzési lehetőségek

• Céges rendezvények és csapatépítők

• Kedvezményes termék vásárlási lehetőség

• Egyedi munkavállalói kedvezmények és juttatások

Érdekesnek találod ezt a lehetőséget?
Úgy érzed alkalmas vagy a feladatok ellátására?

Az állás alapinformációi

  • Munkaterület: Gyártásközi ellenőr
  • Pozíciószint: Beosztott
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év
  • Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást
  • Műszakrend: 3 műszakos munkarend
Add tovább

Úgy érzed, Te nem vagy alkalmas erre a pozícióra, de ismersz valakit aki igen? Hálásak lennénk, ha megosztanád vele ezt a hirdetést. Megosztási lehetőségek:

Megtekintés térképen:

Kérdésed van az állás kapcsán?

Kérdezd kollégáinkat erről az állásról:

Kapcsolatfelvétel »

Egy csepp gondoskodás

Érdekel, hogy milyen az élet a Szentkirályinál?
Beszéljenek helyettünk a kollégáink: nézd meg, mit mondanak a nálunk dolgozó szakemberek a munkájukról és cégünkről.
Minden olyan információt megtalálsz karrierportálunk oldalain, amelyek szükségesek lehetnek ahhoz, hogy eldöntsd, szeretnél-e velünk / nálunk dolgozni.