Order Management Team Leader
állásajánlat

Munkavégzés helye:
Szentkirály
Munkaidő:
8 óra
Munkaviszony:
Határozatlan

Hivatkozási szám: SZTK-0106

A Szentkirályi Magyarország Customer Service csapatába keressük

új Order management Team leader kollégánkat!

A következő feladatok várnak Rád:

  • A beosztott vevőszolgálati munkatársak munkájának összehangolása, felügyelete és szakmai irányítása
  • Folyamatos egyeztetés a társosztályok (Értékesítés, Pénzügy, Logisztika, Minőségbiztosítás, Marketing, Termelés stb.) vezetőivel a kiszolgálást potenciálisan érintő ügyekben
  • Kapcsolattartás a kiemelt Partnerekkel rendelési -és a kiszolgálás szintjét érintő egyéb kérdésekben
  • Az osztályt érintő heti-, havi- és éves KPI-ok monitorozása, azok folyamatos javítása, riportok készítése, javító intézkedések meghozatala
  • EDI partnerek nyilvántartása, szerződések kezelése, EDI partner szerződés tartalmának betartása
  • A kiszolgálást érintő események (szállítási hibák, késések stb.) menedzselése, kezelése, szükséges információk továbbítása az érintett Partner, valamint a társosztályok felé
  • Részvétel különböző logisztikai- és egyéb projektekben
  • A Customer Service Team munkájának és Termékváltás folyamatok támogatása

Örömmel fogadjuk jelentkezésed, ha a következőkkel rendelkezel:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (angol nyelvtudás előny)
  • Kiváló problémamegoldó és szervezőképesség, csapatjátékos
  • Jó kommunikációs képesség (írásban és szóban egyaránt)
  • Vevőorientált gondolkodásmód
  • Szorgalom, egyszerre több feladatra való koncentrálás képessége, pontosság
  • Empátia és alkalmazkodóképesség
  • Magabiztos Excel program - és SAP ismeret
  • B-kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Értékes tapasztalatok szerzése egy növekedő nemzetközi vállalatnál
  • Versenyképes jövedelem és ösztönző bónusz rendszer
  • Rendszeres visszajelzés és fejlődési lehetőség biztosítása
  • Határozatlan idejű munkajogviszony, teljes munkaidő, nappali munkarend

Rólunk:

  • Dinamikusan fejlődő vállalat vagyunk, csapatunk befogadó
  • Magyarország kedvelt márkáit tudhatjuk magunkénak

Munkavégzés helye: Szentkirály (esetenként Budapest)

Érdekesnek találod ezt a lehetőséget?
Úgy érzed alkalmas vagy a feladatok ellátására?

Az állás alapinformációi

  • Munkaterület: Ügyfélszolgálat
  • Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást
  • Műszakrend: Általános munkarend
Add tovább

Úgy érzed, Te nem vagy alkalmas erre a pozícióra, de ismersz valakit aki igen? Hálásak lennénk, ha megosztanád vele ezt a hirdetést. Megosztási lehetőségek:

Megtekintés térképen:

Kérdésed van az állás kapcsán?

Kérdezd kollégáinkat erről az állásról:

Kapcsolatfelvétel »

Egy csepp gondoskodás

Érdekel, hogy milyen az élet a Szentkirályinál?
Beszéljenek helyettünk a kollégáink: nézd meg, mit mondanak a nálunk dolgozó szakemberek a munkájukról és cégünkről.
Minden olyan információt megtalálsz karrierportálunk oldalain, amelyek szükségesek lehetnek ahhoz, hogy eldöntsd, szeretnél-e velünk / nálunk dolgozni.