Targoncás/Raktári műszakvezető helyettes
állásajánlat

Munkavégzés helye:
Budapest
Munkaidő:
8 óra
Munkaviszony:
Határozatlan

Hivatkozási szám: SO_0326

Büszkék vagyunk arra, hogy Magyarország vezető ásványvíz és meghatározó üdítőipari vállalata vagyunk. Főbb termékeink, melyeket gyártunk és értékesítünk a Szentkirályi és Theodora ásványvizek, a Magnesia, Nestlé Aquarel, a Perrier, Acqua Panna és a San Pellegrino. Vállalatunk székhelye Budapesten, míg gyártó és palackozó üzemeink Szentkirályon és Kékkúton találhatóak.

munkatársat keresünk, 3 műszakos munkarendbe

Szeretnél csatlakozni a Szentkirályi Magyarország csapatához? Olvasd el a lenti kiírást és ha magadra ismersz, jelentkezz még ma!

AZ ALÁBBI FELADATOK VÁRNAK RÁD:

  • Ki-és bejövő autók telephelyen tartózkodási idejének tervezett szinten tartása
  • Késztermékek tárhelyre történő be- és kitárolása
  • Kamionok rámpára állítása, irányítása
  • Targoncavezető csapat vezetése, irányítása
  • Műszakban dolgozó belsős és külsős targoncások műszakbeosztásának elkészítése
  • WMS rendszer működtetése, fejlesztési javaslatok adása
  • Készlet folyamatos ellenőrzése (WMS-ben és fizikailag is)
  • FIFO elv betartatása, nyomon követése
  • Leltár végrehajtása, leltáreredmény elemzésének támogatása
  • Biztonsági, élelmiszerbiztonsági, tűz- és munkavédelmi előírások, szabályok betartása és betartatása
  • Biztonsági felszerelések (EVE) használatának rendszeres ellenőrzése a telephelyen
  • Társosztályokkal, alvállalkozókkal való kapcsolattartás (készlettervezés, marketing, fuvarszervezés, áruellenőrzés)
  • Auditokon való részvétel
  • Riportok készítése, vezetése (napi, heti, ad-hoc)

ÖRÖMMWEL VÁRJUK JELENTKEZÉSED, AMENNYIBEN A KÖVETKEZŐKKEL RENDELKEZEL:

  • Középfokú végzettség
  • Minimum 3 éves tapasztalat raktári területen
  • Targoncavezetői engedély (3312, 3313, 3324)
  • SAP és WMS rendszerismeret
  • Kiváló kommunikációs készség és probléma megoldó képesség

ELŐNYT JELENT:

  • Angol nyelvtudás

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Hosszú távú, stabil munkahelyet
  • Éves szinten bruttó 255 000,- Ft béren kívüli juttatást
  • Teljes körű élet-és baleset biztosítást
  • Családias hangulatot
  • Kedvezményes dolgozói ásványvíz és üdítő vásárlási lehetőséget

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest, XXIII. kerület

Érdekesnek találod ezt a lehetőséget?
Úgy érzed alkalmas vagy a feladatok ellátására?

Az állás alapinformációi

  • Munkaterület: Raktározás / anyagmozgatás
  • Pozíciószint: Beosztott
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év
  • Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást
  • Műszakrend: 3 műszakos munkarend
Add tovább

Úgy érzed, Te nem vagy alkalmas erre a pozícióra, de ismersz valakit aki igen? Hálásak lennénk, ha megosztanád vele ezt a hirdetést. Megosztási lehetőségek:

Megtekintés térképen:

Kérdésed van az állás kapcsán?

Kérdezd kollégáinkat erről az állásról:

Kapcsolatfelvétel »

Egy csepp gondoskodás

Érdekel, hogy milyen az élet a Szentkirályinál?
Beszéljenek helyettünk a kollégáink: nézd meg, mit mondanak a nálunk dolgozó szakemberek a munkájukról és cégünkről.
Minden olyan információt megtalálsz karrierportálunk oldalain, amelyek szükségesek lehetnek ahhoz, hogy eldöntsd, szeretnél-e velünk / nálunk dolgozni.