Gyártástervező
állásajánlat

Munkavégzés helye:
Budapest
Munkaidő:
8 óra
Munkaviszony:
Határozatlan idejű

Hivatkozási szám: HO-0809

A Szentkirályi Magyarország Kft. hazánk egyik piacvezető ásványvíz és üdítőipari vállalata.

11. kerületi irodánk, logisztikai csapatába keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Gyártástervező (Supply Planner/Logistics Coordinator)

 Főbb feladatkörök:

- Víz és üdítő kiemelt termékcsoportok készletgazdálkodása, hazai gyártású és import termékek esetén. Megfelelő készletszint tartása, a készlethiányok és a lejáró tételek minimalizálása, KPI-ok alapján

- Rövid és hosszútávú gyártási tervek készítése az üzem részére, saját gyártású termékek esetén

- A készlet és a termelés, rendelések napi szintű monitorozása, gyártási terv felülvizsgálata

- Napi raktári kapacitás monitorozása és raktárak közötti szállítási   tervek készítése, a készletszintek optimalizálásával

- Import termékek esetén, SAP PO készítés, rövid-és hosszútávú gyártási megrendelések, import gyárakkal egyeztetés angol nyelven

- SAP anyagtörzs karbantartás

- Szoros együttműködés a társosztályokkal: gyártás, szállítás, értékesítés, marketing

- Gyártási reklamációk ügyintézése import beszerzésű termékek esetén

- Napi és havi riportok készítése

- Azonnal és proaktív reakciók, ad-hoc felmerülő körülmények során

A munkakör betöltéséhez szükséges:

- Felsőfokú és/vagy szakirányú végzettség

- Középfokú angol nyelvtudás

- Haladó szintű, gyakorlott Excel ismeretek (macro nem kell)

- B kategoriás jogosítvány, üzemi látogatáshoz

- Gyártási környezetben eltöltött 3 éves tapasztalat

- Önálló és pontos munkavégzés, rugalmasság és alkalmazkodás egy gyorsan változó piaci környezethez

- Erős analitikus készség

- Kíváló kommunikációs készség, proaktivitás, képes csapatban tud dolgozni

Előnyök:

- SAP tapasztalat

- Azonnali munkakezdés

Amit kínálunk:

- Részese lehet egy piacvezető, hazai gyökerrekkel rendelkező, stabil hátterű nemzetközi vállalatnak

- Modern munkakörnyezet

- Home office lehetőség

- Trainingek, fejlődési és tanulási lehetőség

- Motiváló bónusz rendszer, cafeteria

Érdekesnek találod ezt a lehetőséget?
Úgy érzed alkalmas vagy a feladatok ellátására?

Az állás alapinformációi

  • Munkaterület: Gyártás logisztika
  • Nyelvtudás: Angol
  • Műszakrend: -
Add tovább

Úgy érzed, Te nem vagy alkalmas erre a pozícióra, de ismersz valakit aki igen? Hálásak lennénk, ha megosztanád vele ezt a hirdetést. Megosztási lehetőségek:

Megtekintés térképen:

Kérdésed van az állás kapcsán?

Kérdezd kollégáinkat erről az állásról:

Kapcsolatfelvétel »

Egy csepp gondoskodás

Érdekel, hogy milyen az élet a Szentkirályinál?
Beszéljenek helyettünk a kollégáink: nézd meg, mit mondanak a nálunk dolgozó szakemberek a munkájukról és cégünkről.
Minden olyan információt megtalálsz karrierportálunk oldalain, amelyek szükségesek lehetnek ahhoz, hogy eldöntsd, szeretnél-e velünk / nálunk dolgozni.