Gyártásközi Ellenőr
állásajánlat

Munkavégzés helye:
Szentkirály
Munkaidő:
8 óra
Munkaviszony:
Határozatlan idejű

Hivatkozási szám: SZTKGYKE0502

Szentkirály telephelyünkre (Bács-Kiskun megye)
3 műszakos munkarendbe
élelmiszeripari, labor –és mintavételi tapasztalattal rendelkező

G Y Á R T Á S K Ö Z I   E L L E N Ő R
munkatársat keresünk

Főbb feladatok:

Gyártott termékek minőségügyi mérése, a mérési eredményekről dokumentáció vezetése (nyitási nyomatékmérés, pH  mérés, perecetsav tartalom mérés, stb.)
Alap –és csomagolóanyagok minőségügyi ellenőrzése
Műszakindítás elején a gyártás megfelelő minőségi feltételeinek vizsgálata, ellenőrzése. A vizsgálatokról labornapló és műszaknapló vezetése
Termelő berendezések és szerszámok higiéniai célértéknek megfelelő vizsgálata
Takarítási folyamatok validálása és a személyi higiénia ellenőrzése
Vízkezelő rendszerek, technológiai folyamatok fázispontjainak, valamint a gépsorok fertőtlenítését követően mintavétel. Szükség esetén intézkedés
Ásványvíz minták mikrobiológiai feldolgozása, eredmények pontos közlése
Minőségügyi dokumentáció naprakész vezetése, eltérésekről azonnali tájékoztatás

Elvárások:

Szakirányú végzettség (élelmiszeripari analitikus/élelmiszeripari technikus/laboráns/mikrobiológus)
Élelmiszeripari labor, vagy minőségellenőri tapasztalat (min. 2 év)
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Együttműködés, hatékony kommunikáció és jó kapcsolatteremtési képesség
Változásokhoz, új folyamatokhoz való gyors alkalmazkodás

Előny:

Mikrobiológus végzettség
Angol nyelvismeret
ISO szabványok (9001, 14001, 22000) és FSSC 22000, HACCP rendszer ismerete
SAP vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk:

Hosszú távú munkalehetőség, folyamatosan fejlődő vállalat
Inspiráló munkakörnyezet
Versenyképes jövedelem ösztönző juttatásokkal és emelt mértékű műszakpótlékkal
3 műszakos munkarend

Érdekesnek találod ezt a lehetőséget?
Úgy érzed alkalmas vagy a feladatok ellátására?

Az állás alapinformációi

  • Munkaterület: Minőségbiztosítás
  • Pozíciószint: Beosztott
  • Nyelvtudás: Angol
  • Műszakrend: 3 műszakos munkarend
Add tovább

Úgy érzed, Te nem vagy alkalmas erre a pozícióra, de ismersz valakit aki igen? Hálásak lennénk, ha megosztanád vele ezt a hirdetést. Megosztási lehetőségek:

Megtekintés térképen:

Kérdésed van az állás kapcsán?

Kérdezd kollégáinkat erről az állásról:

Kapcsolatfelvétel »

Miért válassz bennünket?

Egy csepp gondoskodás

Érdekel, hogy milyen az élet a Szentkirályinál?
Beszéljenek helyettünk a kollégáink: nézd meg, mit mondanak a nálunk dolgozó szakemberek a munkájukról és cégünkről. Minden olyan információt megtalálsz karrierportálunk oldalain, amelyek szükségesek lehetnek ahhoz, hogy eldöntsd, szeretnél-e velünk / nálunk dolgozni.