MECHATRONIKAI MÉRNÖK
állásajánlat

Munkavégzés helye:
Győr-Moson-Sopron megye, Ausztria
Munkaidő:
8 óra vagy 12 óra
Munkaviszony:
Határozatlan idejű

Hivatkozási szám: WALD-0629

A WALDQUELLE az ásványvíz és alkoholmentes italok egyik vezető gyártója Ausztriában.

Keressük Kobersdorfban lévő üzemünkbe egy Mechatronikai Mérnök kollégát

FELADATOK

  • A hibák független elemzése és kijavítása a gyártóüzemekben
  • Hibaelhárítási intézkedések kidolgozása
  • Folyamatos folyamat- és üzemoptimalizálás
  • Karbantartási feladatok végrehajtása
  • Pótalkatrészek karbantartása

KÖVETELMÉNYEK

  • Befejezettképzés mechatronikából, elektronikából, elektrotechnikából vagy hasonló szakirányból
  • Tapasztalat a vezérlési és hajtástechnika terén
  • PLC programozás (Siemens Simatic S5, S7 ) és automatizálási technológia ismerete
  • Átlagon felüli műszaki ismeretek
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Független és megoldásorientált munkamódszer
  • Nagyfokú elkötelezettség és rugalmasság
  • Munkára való hajlandóság (3 műszak/4 műszak)
  • Középfokú német és angol nyelvtudás
  • B kategóriás vezetői engedély, személygépkocsik

ELŐNY:

  • Hálózati technológiai tapasztalat

JUTTATÁSOK:

  • Fejlesztési lehetőségek egy dinamikus és sikeres vállalatnál
  • Biztonságos és hosszú távú munka egy nemzetközi csoport sikeres leányvállalatánál
  • Elismerő munkakörnyezet egy kollegiális csapatban, rövid döntéshozatali utakkal
  • Jó képzési és továbbképzési lehetőségek
  • Vállalati telefon
  • Bruttó éves fizetés 3 5 000,00 eurótól (teljes munkaidős heti 38,5 óra). Hajlandóság a túlfizetésre az adott szakmai tapasztalattól és képesítéstől függően.

Küldje el érdemi jelentkezését önéletrajzzal és tanúsítványokkal Petra Winhofernek (petra.winhofer@waldquelle.at) vagy postai úton a következő címre:

Waldquelle Kobersdorf Ges.m.b.H., z.H. Petra Winhofer, Auwiese 1, 7332 Kobersdorf

Érdekesnek találod ezt a lehetőséget?
Úgy érzed alkalmas vagy a feladatok ellátására?

Az állás alapinformációi

  • Munkaterület: Karbantartás
  • Pozíciószint: Beosztott
  • Nyelvtudás: Német
  • Műszakrend: -
Add tovább

Úgy érzed, Te nem vagy alkalmas erre a pozícióra, de ismersz valakit aki igen? Hálásak lennénk, ha megosztanád vele ezt a hirdetést. Megosztási lehetőségek:

Megtekintés térképen:

Kérdésed van az állás kapcsán?

Kérdezd kollégáinkat erről az állásról:

Kapcsolatfelvétel »

Egy csepp gondoskodás

Érdekel, hogy milyen az élet a Szentkirályinál?
Beszéljenek helyettünk a kollégáink: nézd meg, mit mondanak a nálunk dolgozó szakemberek a munkájukról és cégünkről.
Minden olyan információt megtalálsz karrierportálunk oldalain, amelyek szükségesek lehetnek ahhoz, hogy eldöntsd, szeretnél-e velünk / nálunk dolgozni.