Sales Controller
állásajánlat

Munkavégzés helye:
Budapest
Munkaidő:
8 óra
Munkaviszony:
Határozatlan idejű

Hivatkozási szám: HO-0919

A Szentkirályi Magyarország Kft. Controlling csapatába új munkatársat keresünk:

Értékesítési Controller pozícióba

A pozícióhoz tartozó feladatok:

  • Elemzői támogatás nyújtása a Controlling Managernek, az ország pénzügyi igazgatójának és az értékesítési igazgatóknak
  • Aktívan részt vesz az éves tervezési és előrejelzési folyamatokban – értékesítési csapat támogatása és koordinálása a volumen tervezési folyamatban, a csatorna árazási és utólagos kondíció struktúrájának a tervezése
  • Segíti a hónap végi zárás folyamatát – elhatárolások számítása az utólagos visszatérítésekre
  • Támogató, tanácsadói szerepkörre való törekvés az értékesítési osztályokkal, valamint a könyvelési csapattal
  • A pénzügyi/értékesítési csapatok hasznos meglátásokkal és előremutatóvezetői információkkal való ellátása a csatornák értékesítésiteljesítményével (volumen, árazás, kedvezményrendszer) kapcsolatban
  • Ad hoc elemzés a folyamatos üzleti igények támogatására

A pozícióhoz tartozó elvárások:

  • Közgazdasági vagy pénzügyi egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • Nagyon jó üzleti ismeret, minimum 1-2 éves tapasztalattal
  • Analitikus gondolkodás és készség a számokkal való munkavégzésre
  • Jó kommunikációs és prezentációs készség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Képes tartani a határidőket és csapatmunkában dolgozni
  • Képes alkalmazkodni a gyakran változó környezethez
  • MS Excel, MS PowerPoint haladó szintű ismerte
  • FMCG tapasztalat előnyt jelent

Béren kívüli juttatásaink:

  • Éves br 255 000 Ft cafeteria
  • Teljes körű élet-, betegség- és baleset biztosítás
  • All you can move
  • Kedvezményes mobilszolgáltatás
  • Kedvezményes termék vásárlás
  • Ajánlási program
  • Jubileum program

Érdekesnek találod ezt a lehetőséget?
Úgy érzed alkalmas vagy a feladatok ellátására?

Az állás alapinformációi

  • Munkaterület: Kontrolling
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év
  • Nyelvtudás: Angol
  • Műszakrend: általános, irodai
Add tovább

Úgy érzed, Te nem vagy alkalmas erre a pozícióra, de ismersz valakit aki igen? Hálásak lennénk, ha megosztanád vele ezt a hirdetést. Megosztási lehetőségek:

Megtekintés térképen:

Kérdésed van az állás kapcsán?

Kérdezd kollégáinkat erről az állásról:

Kapcsolatfelvétel »

Egy csepp gondoskodás

Érdekel, hogy milyen az élet a Szentkirályinál?
Beszéljenek helyettünk a kollégáink: nézd meg, mit mondanak a nálunk dolgozó szakemberek a munkájukról és cégünkről.
Minden olyan információt megtalálsz karrierportálunk oldalain, amelyek szükségesek lehetnek ahhoz, hogy eldöntsd, szeretnél-e velünk / nálunk dolgozni.