Élelmiszerbiztonsági mérnök
állásajánlat

Munkavégzés helye:
Kékkút
Munkaidő:
8 óra
Munkaviszony:
Határozatlan idejű

Hivatkozási szám: KKT-0923

Büszkék vagyunk arra, hogy Magyarország vezető ásványvíz és meghatározó üdítőipari vállalata vagyunk. Főbb termékeink a Theodora és a Szentkirályi ásványvizek, a Magnesia, Nestlé Aquarel, továbbá forgalmazói vagyunk a Perrier, Acqua Panna és a San Pellegrino ásványvizeknek.

Minőségügyi csapatunkba

ÉLELMISZERBIZTONSÁGI MÉRNÖK
munkatársat keresünk

Kékkút (Veszprém megye) telephelyen történő munkavégzésre

Főbb feladatok:

A minőségügyi vezető és a minőségügyi csapat támogatása a belső minőségbiztosítási szabványok és előírások meghatározásában
Együttműködés a társosztályokkal az eljárások és a minőségügyi előírások betartása érdekében
Auditokra való felkészülés támogatása
Új eljárásokhoz és új termékekhez utasítások és szabályozások elkészítése
Minőségügyi tesztelés a gyártó környezetben, gyártmánylapok felülvizsgálata, címketervek ellenőrzése
Fogyasztói reklamációk kivizsgálásában részvétel, javaslattétel a vásárlói panaszok csökkentésére
HACCP szabályozások felügyelete, rágcsálók elleni védekezés felügyelete, valamint a hozzá kapcsolódó dokumentációk kezelése
Minőségügyi és élelmiszerbiztonsági folyamatokban, programokban feladatok ellátása, dokumentálása

Elvárások:

Felsőfokú élelmiszeripari mérnök, biomérnök, vagy vegyészmérnök szakképesítés
Minőségbiztosítás iránti elkötelezettség, felelősségtudat
Gyors tanulásra való képesség, önálló és proaktív munkavégzés, szakmai ambíció
Középfokú angol nyelvtudás
Kiváló analitikai készség és magas szintű excel ismeret
’B’ kategóriás jogosítvány
ISO tanúsítványok területén szakmai gyakorlatot teljesítő pályakezdő
élelmiszeripari szakemberek jelentkezését is várjuk!

Előny:

Élelmiszeripari vállalatnál szerzett munkatapasztalat
SAP vállalatirányítási rendszer ismerete
Élelmiszerbiztonsági, Minőség- és Környezetirányítási rendszer ismerete
Környezetvédelmi ismeretek

Amit kínálunk:

Határozatlan időtartamú, teljes munkaidős munkaviszony
Értékes tapasztalatok szerzése egy dinamikusan fejlődő vállalatnál
Magas színvonalú gyártói környezetben változatos munkafeladatok
Képzések biztosítása (belső és külső trénerekkel is)
Előre lépési lehetőség
Hosszú távú munkalehetőség és versenyképes juttatási csomag
Egyedi munkavállalói kedvezmények és juttatások
Csapatprogramok, vállalati rendezvények
Munkába járás támogatása
Céges laptop és telefon biztosítása

Érdekesnek találod ezt a lehetőséget?
Úgy érzed alkalmas vagy a feladatok ellátására?

Az állás alapinformációi

  • Munkaterület: Minőségbiztosítási mérnök
  • Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást
  • Műszakrend: általános, irodai
Add tovább

Úgy érzed, Te nem vagy alkalmas erre a pozícióra, de ismersz valakit aki igen? Hálásak lennénk, ha megosztanád vele ezt a hirdetést. Megosztási lehetőségek:

Megtekintés térképen:

Kérdésed van az állás kapcsán?

Kérdezd kollégáinkat erről az állásról:

Kapcsolatfelvétel »

Egy csepp gondoskodás

Érdekel, hogy milyen az élet a Szentkirályinál?
Beszéljenek helyettünk a kollégáink: nézd meg, mit mondanak a nálunk dolgozó szakemberek a munkájukról és cégünkről.
Minden olyan információt megtalálsz karrierportálunk oldalain, amelyek szükségesek lehetnek ahhoz, hogy eldöntsd, szeretnél-e velünk / nálunk dolgozni.