Sorvezető
állásajánlat

Munkavégzés helye:
Kékkút
Munkaidő:
Több műszakos munkavégzés (2-3 műszak)
Munkaviszony:
Határozatlan idejű

Sorvezető

Hivatkozási szám: KKT-1108

Kékkúti Gyáregységünkbe, SORVEZETŐ kollégát keresünk.

A munka jellege miatt, vállani kell a több műszakos munkavégzést.

Legfontosabb feladatok a következők:
  • A sorvezető számára kijelölt terület (sor, folyamat) részletes ismerete;
  • A kijelölt területen dolgozó operátorok munkájának irányítása, felügyelete, szükséges képzésének koordinálása;
  • A munka és pihenőnapok elrendelése, szabadságok kiadása, tervezése;
  • A kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése (dolgozói nyilvántartás, termelési adatok);
  • Az adott terület előírás szerinti működésének biztosítása;
  • A kiadott terv legyártásának megszervezése és az eredmények ellenőrzése;
  • A műszak átadás-átvétel zökkenőmentes biztosítása;
  • A hibamegelőzésben, illetve a hibaelhárításban történő aktív részvétel;
  • A beosztottak motiválása.

A munkakör betöltéséhez szükséges ismeretek, feltételek:
  • Minimum szakmunkás iskolai végzettség;
  • Vezetői/sorvezetői tapasztalat gyártókörnyezetben;
  • Jó kommunikációs készség;
  • Kiváló konfliktuskezelési képesség.

Előnyként értékeljük:
  • Közvetlen termelésirányítási gyakorlat;
  • Műszaki és számítástechnikai ismeretekben való jártasság.
  • Amiért érdemes nálunk dolgoznod:
  • Alapfizetésen felüli juttatások: csatlakozási bónusz, cafeteria, havi bónusz;
  • Professzionális, modern munkakörnyezet;
  • Tényleges szakmai fejlődési lehetőség;
  • Jó hangulatú, összetartó csapat.

Érdekesnek találod ezt a lehetőséget?
Úgy érzed alkalmas vagy a feladatok ellátására?

Az állás alapinformációi

  • Munkaterület: Sorvezető
  • Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást
  • Műszakrend: -
Add tovább

Úgy érzed, Te nem vagy alkalmas erre a pozícióra, de ismersz valakit aki igen? Hálásak lennénk, ha megosztanád vele ezt a hirdetést. Megosztási lehetőségek:

Megtekintés térképen:

Kérdésed van az állás kapcsán?

Kérdezd kollégáinkat erről az állásról:

Kapcsolatfelvétel »

Egy csepp gondoskodás

Érdekel, hogy milyen az élet a Szentkirályinál?
Beszéljenek helyettünk a kollégáink: nézd meg, mit mondanak a nálunk dolgozó szakemberek a munkájukról és cégünkről.
Minden olyan információt megtalálsz karrierportálunk oldalain, amelyek szükségesek lehetnek ahhoz, hogy eldöntsd, szeretnél-e velünk / nálunk dolgozni.