Flotta koordinátor
állásajánlat

Munkavégzés helye:
Budapest
Munkaidő:
8 óra
Munkaviszony:
Határozatlan idejű

Hivatkozási szám: SO-0111

A Szentkirályi Magyarország Kft. hazánk egyik piacvezető ásványvíz és üdítőipari vállalata.

Soroksári telephelyünkre munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Az alábbi feladatok várnak rád ebben a munkakörben:

  • Kapcsolattartás a flottakezelővel és a gépkocsi használókkal,
  • Szervizekkel való egyeztetés,
  • Balesetek esetén kárbejelentő kitöltése,
  • Csereautók egyeztetése a flottakezelőkkel,
  • GPS szolgáltatókkal egyeztetés, menetlevelek ellenőrzése,
  • Kimutatások, riportok készítése,
  • Targoncákkal kapcsolatos ügyintézés,
  • Disztribúciós feladatok helyettesítés esetén: készletbetöltés, rendelések átküldése a disztribútor részére, szállítási dokumentumok átvétele.

Mi szükséges a pozíció betöltéséhez:

  • Legalább középfokú végzettség,
  • Felhasználói szintű Excel tudás (pivot, VLOOKUP, EXACT), elengedhetetlen
  • „B” kategóriás jogosítvány,
  • Középfokú angol nyelvtudás.

Előny:

  • Hasonló területen megszerzett tapasztalat,
  • SAP ismeret.

Mi az ami megkülönböztet minket másoktól?
  • 8 órás munkavégzés,
  • Átlag feletti, 100%-ban bejelentett jövedelem,
  • Versenyképes juttatási csomag (cafetéria)
  • Változatos feladatkör
  • Stabil hátterű, folyamatosan fejlődő nagyvállalat nyújtotta lehetőségek
  • Szakmai fejlődési és előrelépés lehetőség
Munkavégzés helye: Budapest, Helsinki út 121.

Érdekesnek találod ezt a lehetőséget?
Úgy érzed alkalmas vagy a feladatok ellátására?

Az állás alapinformációi

  • Munkaterület: Flotta Koordinátor
  • Nyelvtudás: Angol
  • Műszakrend: általános, irodai
Add tovább

Úgy érzed, Te nem vagy alkalmas erre a pozícióra, de ismersz valakit aki igen? Hálásak lennénk, ha megosztanád vele ezt a hirdetést. Megosztási lehetőségek:

Megtekintés térképen:

Kérdésed van az állás kapcsán?

Kérdezd kollégáinkat erről az állásról:

Kapcsolatfelvétel »

Egy csepp gondoskodás

Érdekel, hogy milyen az élet a Szentkirályinál?
Beszéljenek helyettünk a kollégáink: nézd meg, mit mondanak a nálunk dolgozó szakemberek a munkájukról és cégünkről.
Minden olyan információt megtalálsz karrierportálunk oldalain, amelyek szükségesek lehetnek ahhoz, hogy eldöntsd, szeretnél-e velünk / nálunk dolgozni.