Accounting Manager
állásajánlat

Munkavégzés helye:
Budapest
Munkaidő:
8 óra
Munkaviszony:
Határozatlan

A Szentkirályi Magyarország hazánk egyik meghatározó, családi kézben lévő élelmiszeripari vállalata. Budapesti, 11. kerületi központi irodánkba, pénzügyi csapatunkba keresünk új kollégát.

FELADATOK:

  • A számviteli csoport munkafeladatainak megszervezése, a csoport munkájának koordinálása, az elvégzett munka ellenőrzése.
  • Javaslattétel a számviteli csoport dolgozóinak folyamatos fejlesztése, képzése kapcsán.
  • A számvitel területre vonatkozó jogszabályváltozások naprakész lekövetése
  • A mindenkori adózási rendnek megfelelő könyvelés
  • Belső és külső auditok teljeskörű támogatása (Statutory, IFRS, NAV, Group)
  • SAP környezet FI, SD modul ismerete
  • A könyvelt kimenő számlák főkönyvi ellenőrzése, kontírozás és elhatárolások ellenőrzése, a bizonylati fegyelem betartásának ellenőrzése
  • Árbevétel maximalizálás elősegítése hatékony és fenntartható kontrollok alkalmazásával a vevők, DSD és disztribútor partnerek elszámoltatási folyamatain keresztül
  • Hatékony elszámoltatási csapat létrehozása és folyamatos fejlesztése a piaci igényeknek megfelelően
  • Pontos napi DSD és ASD elszámoltatási folyamat végrehajtása és biztosítása
  • Készpénzkezelés és folyamatok támogatása ellenőrzése (DSD és AS&D)
  • Logisztikai partnerekkel és disztribútorokkal egyeztetés, esetleges eltérések felderítése
  • Pontos és hatékony napi, heti, havi zárási folyamatok biztosítása, koordinálása, betartatása
  • Pénzügyi adatszolgáltatás a menedzsment részére
  • Ad-Hoc riportok elkészítése
  • Riportok, adatszolgáltatások, esetleges területhez kapcsolódó bevallások pontos, precíz és határidőre történő elkészítése
  • Határidőre történő pontos adatszolgáltatás kereskedelmi és pénzügyi csapatoknak
  • Pénzügyi kontroll biztosítása a teljes CDA folyamatban
  • Mattoni cégcsoport belső szabályzatai és a számviteli rendnek megfelelő CDA könyvelés biztosítása
  • CDA folyamathoz kapcsolódó feladatok (adminisztratív, könyvelési, riporting, szerződés karbantartási) biztosítása
  • Havi CDA analízis elkészítése terv-tény kalkulációkkal
  • CDA havi zárási folyamat aktív támogatása

ELVÁRÁSOK:

  • Min 3-5 éves szakmai tapasztalat
  • Min 3-5 éves vezetői tapasztalat
  • Főiskolai/egyetemi szakirányú végzettség és/vagy Mérlegképes könyvelői képesítés
  • Erős csapatjátékos
  • Pontos, precíz és rugalmas
  • Project szemlélet
  • Kreatív és motivált
  • Elkötelezett és hatékony a munkában
  • Kiváló angol nyelvtudás mind írásban mind szóban
  • MS Office
  • SAP tudás (FI, SD modul)

EGYÉB JUTTATÁSOK:

  • Éves br 300 000 Ft cafeteria keret
  • Heti 2 nap home office lehetőség
  • Nyílt tréningek, a vállalat saját belső trénerével
  • Részese lehet egy piacvezető, hazai gyökerekkel rendelkező, stabil hátterű nemzetközi vállalatnak
  • Modern, kiválóan megközelíthető munkakörnyezet
  • Iskolakezdési támogatás az iskolás korú gyermekek szüleinek
  • Teljes körű élet-, betegség és baleset biztosítás
  • Kedvezményes dolgozói termékvásárlás

Érdekesnek találod ezt a lehetőséget?
Úgy érzed alkalmas vagy a feladatok ellátására?

Az állás alapinformációi

  • Munkaterület: Könyvelés
  • Pozíciószint: Középvezető / Manager
  • Nyelvtudás: Angol
  • Műszakrend: Általános munkaidő, irodai
Add tovább

Úgy érzed, Te nem vagy alkalmas erre a pozícióra, de ismersz valakit aki igen? Hálásak lennénk, ha megosztanád vele ezt a hirdetést. Megosztási lehetőségek:

Megtekintés térképen:

Kérdésed van az állás kapcsán?

Kérdezd kollégáinkat erről az állásról:

Kapcsolatfelvétel »

Egy csepp gondoskodás

Érdekel, hogy milyen az élet a Szentkirályinál?
Beszéljenek helyettünk a kollégáink: nézd meg, mit mondanak a nálunk dolgozó szakemberek a munkájukról és cégünkről.
Minden olyan információt megtalálsz karrierportálunk oldalain, amelyek szükségesek lehetnek ahhoz, hogy eldöntsd, szeretnél-e velünk / nálunk dolgozni.