Telesales Képviselő
állásajánlat

Munkavégzés helye:
Budapest
Munkaidő:
8 óra
Munkaviszony:
Határozatlan idejű

Hivatkozási szám: SOROKSAR-0613

Egész évben várjuk jelentkezésed, amennyiben az értékesítés területén szeretnél fejlődni és karriert építeni.
Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

pozícióba

Mikor jelentkezz?
  • Ha az értékesítés területén építenél karriert;
  • Ha jól kommunikálsz;
  • Ha határozott vagy és úgy érzed az értékesítés a Te szupererőd;
  • Ha felhasználói szinten kezeled a számítógépet, és az Excel-t (MS Office);
  • Ha a középfokú végzettséget már megszerezted;
  • Élelmiszeriparban szerzett tapasztalat hasonló pozícióban

Íme azok a feladatok amik rád várnak :

  • A vállalat termékeinek értékesítése, már szerződött partnereink részére;
  • Promóciók kommunikálása;
  • Minőségi partnerkiszolgálás;
  • Meglévő és új ügyfelek szakszerű, pontos tájékoztatása;
  • Kimenő hívások kezdeményezése;
  • Segítségnyújtás az érdeklődőknek;
  • Kimenő és bejövő hívásokon keresztül dedikált ügyfélkör menedzselése;
  • Társosztályokkal való szoros együttműködés;
  • A fentiekhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása.
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Telefonos értékesítésben/call centerben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvismeret
  • SAP ismeret
Mi az ami megkülönböztet minket másoktól?
  • 8 órás munkavégzés, ritkán túlórázunk, de erről mindig időben értesülünk.
  • Átlag feletti, 100%-ban bejelentett jövedelem, magas alapbér és teljesítmény arányos jutalék
  • Versenyképes juttatási csomag (cafetéria)
  • Színes, sokrétű munka, ezáltal a szakmai tudás is széleskörű;
  • Összetartó, fiatalos csapat és vezető
  • Jó munkahelyi légkör
  • Változatos feladatkör
  • Stabil hátterű, folyamatosan fejlődő nagyvállalat nyújtotta lehetőségek
  • Szakmai fejlődési és előrelépés lehetőség
Munkavégzés helye: Budapest, Helsinki út 121.

Érdekesnek találod ezt a lehetőséget?
Úgy érzed alkalmas vagy a feladatok ellátására?

Az állás alapinformációi

  • Munkaterület: Telesales/Telefonos értékesítő
  • Pozíciószint: Beosztott
  • Szükséges tapasztalat: 0-1 év
  • Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást
  • Műszakrend: -
Add tovább

Úgy érzed, Te nem vagy alkalmas erre a pozícióra, de ismersz valakit aki igen? Hálásak lennénk, ha megosztanád vele ezt a hirdetést. Megosztási lehetőségek:

Megtekintés térképen:

Kérdésed van az állás kapcsán?

Kérdezd kollégáinkat erről az állásról:

Kapcsolatfelvétel »

Egy csepp gondoskodás

Érdekel, hogy milyen az élet a Szentkirályinál?
Beszéljenek helyettünk a kollégáink: nézd meg, mit mondanak a nálunk dolgozó szakemberek a munkájukról és cégünkről.
Minden olyan információt megtalálsz karrierportálunk oldalain, amelyek szükségesek lehetnek ahhoz, hogy eldöntsd, szeretnél-e velünk / nálunk dolgozni.