Karbantartó - Ausztria
állásajánlat

Munkavégzés helye:
Kékkút
Munkaidő:
Munkaviszony:
Határozatlan idejű

Hivatkozási szám: KKT-0703

Csatlakozz Európa meghatározó és dinamikusan fejlődő ásványvíz- és üdítőitalgyártó vállalatához!

Olyan

Karbantartó kollégákat keresünk,

akik karbantartási tapasztalattal és mobilitási hajlandósággal rendelkeznek és nyitottak a Szentkirályi Magyarország partnervállalatánál,

WALDQUELLE-ben dolgozni,

ahol Ausztria egyik legnevesebb ásványvizét palackozzuk.

Főbb feladatok:

  • A termelő berendezések megelőző karbantartása, karbantartási terv szerinti javítások
  • Üzemzavarok elhárítása, a gyártó rendszerek hibáinak független elemzése és kiküszöbölése
  • Folyamat és üzemmenet optimalizálás, géphibára visszavezethető kieső idők csökkentése
  • Hibaelhárítási intézkedések kidolgozása
  • A termelési csapat támogatása, oktatás
  • Az elvégzett karbantartások, javítások és felhasznált alkatrészek dokumentálása
  • Energetikai és egyéb berendezések műszaki állapotának ellenőrzése, karbantartása
  • Gyártó berendezések, eszközök telepítésében és üzembe helyezésében való részvétel
  • LEAN fejlesztő programban való részvétel

A feladatok elvégzéséhez szükséges elvárások:

  • Minimum 3 éves műszaki szakképzésben való részvétel (szakmunkás bizonyítvány) – gépészeti, vagy elektrotechnikai végzettség
  • 3-5 éves karbantartói szakmai tapasztalat
  • Kommunikációképes német nyelvtudás
  • Műszaki gondolkodásmód, műszaki rajz alapján való munkavégzés
  • Önálló és jó probléma megoldó képesség
  • Csapatban való munkavégzés képessége
  • Mobilitás és költözési hajlandóság
  • Rugalmasság és műszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent:

  • Villanyszerelő, gépszerelő, géplakatos szakmunkás végzettség
  • Érvényes kazánfűtői szakképesítés
  • LEAN területen szerzett tapasztalat és TPM ismerete
  • PLC programozás (Siemens, Simatic S5, S7) és automatizálási technológia ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag, cafeteria és prémium rendszer
  • Felelősségteljes és kihívást jelentő munka
  • Dinamikusan fejlődő vállalat, inspiráló munkakörnyezet
  • Nehéz helyzetben lévők támogatása és csoportos élet- baleset –és betegségbiztosítás
  • Munkába járás költségtérítés és támogatás
  • Fejlődési és képzési lehetőségek, továbbtanulási lehetőség
  • Csapatépítő és céges rendezvények
  • Kedvezményes termék vásárlási lehetőség

Érdekesnek találod ezt a lehetőséget?
Úgy érzed alkalmas vagy a feladatok ellátására?

Az állás alapinformációi

  • Munkaterület: Karbantartó operátor/ technikus
  • Nyelvtudás: Német
  • Műszakrend: -
Add tovább

Úgy érzed, Te nem vagy alkalmas erre a pozícióra, de ismersz valakit aki igen? Hálásak lennénk, ha megosztanád vele ezt a hirdetést. Megosztási lehetőségek:

Megtekintés térképen:

Kérdésed van az állás kapcsán?

Kérdezd kollégáinkat erről az állásról:

Kapcsolatfelvétel »

Egy csepp gondoskodás

Érdekel, hogy milyen az élet a Szentkirályinál?
Beszéljenek helyettünk a kollégáink: nézd meg, mit mondanak a nálunk dolgozó szakemberek a munkájukról és cégünkről.
Minden olyan információt megtalálsz karrierportálunk oldalain, amelyek szükségesek lehetnek ahhoz, hogy eldöntsd, szeretnél-e velünk / nálunk dolgozni.