Területi képviselő
állásajánlat

Munkavégzés helye:
Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Heves megye, Pest megye
Munkaidő:
Munkaviszony:
Határozatlan idejű

Hivatkozási szám: BŐV-0125

Farmer (Small Food) álláslehetőség a Szentkirályi Magyarországnál!

Bővülő értékesítői csapatunkba, keresünk tettre kész, önálló, jól kommunikáló munkatársakat.

Az alábbi lokációk elérhetőek a területi képviselő pozíciók esetén, kérlek a pályázatodban PONTOSAN JELÖLD MEG, melyik lokációra pályázol:

EGER - GYÖNGYÖS
BUDAPEST, KIEMELTEN BELVÁROS (BP_VKER)
PÉCS
BAJA - KALOCSA

Feladataid lesznek:

Rendszeres és kiegyensúlyozott kapcsolatot ápolsz a kiskereskedelmi egységek tulajdonosaival, vezetőivel, vagy a bolti alkalmazottakkal
Megrendelést veszel fel, nyomon követed annak megvalósulását, biztosítod a folyamatos áruellátást
Meglévő partnerek fejlesztésével, és új partnerek felkutatásával teljesíted a területre meghatározott forgalmi és termék kihelyezési elvárásokat
Támogatod a területen működő kiemelt nagykereskedők tevékenységét, kapcsolatot tartasz azok képviselőivel
A Partnereket tájékoztatod az aktuális marketing aktivitásokról, promóciókról
• A vevőket ellátod vállalatunk reklámhordozóival, azokat az üzletekben kihelyezed (PoS anyagok) és ellenőrzöd
Metro hálózat esetében ellenőrzöd a területeden tevékenykedő merchandiser-ek munkáját, gondoskodsz a szerződésben foglaltak betartásáról.
Folyamatosan piackutatást végzel, felettesed rendszeresen tájékoztatod a piacon szerzett információkról
A túraterv során a tableten rögzíted a látogatáson tapasztaltakat
Megadott időközönként árfelmérést készítesz

Elvárások:

Minimum középfokú végzettség
B kategóriás jogosítvány
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Nagy munkabírás, jó fizikai állóképesség

Egyéb juttatások:
  • Éves szinten bruttó 350 000 Ft cafeteria
  • Teljeskörű élet, betegség és baleset biztosítás
  • Vállalati bónusz
  • Iskolakezdési támogatás
  • Értékesítői tréningek/képzések

Érdekesnek találod ezt a lehetőséget?
Úgy érzed alkalmas vagy a feladatok ellátására?

Az állás alapinformációi

  • Munkaterület: Területi képviselő
  • Pozíciószint: Beosztott
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év
  • Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást
  • Műszakrend: -
Add tovább

Úgy érzed, Te nem vagy alkalmas erre a pozícióra, de ismersz valakit aki igen? Hálásak lennénk, ha megosztanád vele ezt a hirdetést. Megosztási lehetőségek:

Megtekintés térképen:

Kérdésed van az állás kapcsán?

Kérdezd kollégáinkat erről az állásról:

Kapcsolatfelvétel »

Egy csepp gondoskodás

Érdekel, hogy milyen az élet a Szentkirályinál?
Beszéljenek helyettünk a kollégáink: nézd meg, mit mondanak a nálunk dolgozó szakemberek a munkájukról és cégünkről.
Minden olyan információt megtalálsz karrierportálunk oldalain, amelyek szükségesek lehetnek ahhoz, hogy eldöntsd, szeretnél-e velünk / nálunk dolgozni.