Controller
állásajánlat

Munkavégzés helye:
Budapest
Munkaidő:
Teljesmunkaidő
Munkaviszony:
Határozatlan idejű

Controller

A Szentkirályi Magyarország hazánk egyik meghatározó, családi kézben lévő élelmiszeripari vállalata. Hagyományos ásványvízmárkáink – a Szentkirályi, az Emese, és a Theodora – gyártása mellett olyan világhírű termékeket is forgalmazunk, mint a Pepsi, a Mirinda, a 7UP, a Lipton, a Schweppes, a S.Pellegrino, az Acqua Panna, a Lays, a Cheetos, és a Doritos valamint a Magyarországon palackozott Nestlé Aquarel. Budapesti, 11. kerületi központi irodánkba, új kollégát keresünk a következő pozícióba:

Controller

A pozícióhoz tartozó feladatok:

  • Elemzői támogatás nyújtása a Controlling Managernek, és az ország pénzügyi igazgatójának
  • Aktívan részt vesz az éves tervezési és előrejelzési folyamatokban
  • Segíti a hónap végi zárás folyamatát
  • Támogató, tanácsadói szerepkörre való törekvés a társosztályokkal, és a kollégák hasznos meglátásokkal, előremutató vezetői információkkal való ellátása
  • Részvétel a tervezőrendszer különböző adatokkal történő ellátásában, a rendszer karbantartásában és hatékony fejlesztésében
  • Ad hoc elemzés a folyamatos üzleti igények támogatására

A pozícióhoz tartozó elvárások:

  • Közgazdasági vagy pénzügyi egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • Nagyon jó üzleti ismeret
  • Analitikus gondolkodás és készség a számokkal való munkavégzésre
  • Jó kommunikációs és prezentációs készség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Képes tartani a határidőket és csapatmunkában dolgozni
  • Képes alkalmazkodni a gyakran változó környezethez
  • MS Excel, MS PowerPoint haladó szintű ismerte
  • FMCG tapasztalat előnyt jelent

Egyéb juttatások:

  • Éves br 350 000 Ft cafeteria keret
  • Heti 2 nap home office lehetőség
  • Nyílt tréningek, a vállalat saját belső trénerével
  • Részese lehet egy piacvezető, hazai gyökerekkel rendelkező, stabil hátterű nemzetközi vállalatnak
  • Modern, kiválóan megközelíthető munkakörnyezet
  • Iskolakezdési támogatás az iskolás korú gyermekek szüleinek
  • Teljes körű élet-, betegség és baleset biztosítás
  • Kedvezményes dolgozói termékvásárlás

Érdekesnek találod ezt a lehetőséget?
Úgy érzed alkalmas vagy a feladatok ellátására?

Az állás alapinformációi

  • Munkaterület: Kontrolling
  • Pozíciószint: Beosztott
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év
  • Nyelvtudás: Angol
  • Műszakrend: általános, irodai
Add tovább

Úgy érzed, Te nem vagy alkalmas erre a pozícióra, de ismersz valakit aki igen? Hálásak lennénk, ha megosztanád vele ezt a hirdetést. Megosztási lehetőségek:

Megtekintés térképen:

Kérdésed van az állás kapcsán?

Kérdezd kollégáinkat erről az állásról:

Kapcsolatfelvétel »

Egy csepp gondoskodás

Érdekel, hogy milyen az élet a Szentkirályinál?
Beszéljenek helyettünk a kollégáink: nézd meg, mit mondanak a nálunk dolgozó szakemberek a munkájukról és cégünkről.
Minden olyan információt megtalálsz karrierportálunk oldalain, amelyek szükségesek lehetnek ahhoz, hogy eldöntsd, szeretnél-e velünk / nálunk dolgozni.