Labor gyakornok
állásajánlat

Munkavégzés helye:
Kékkút
Munkaidő:
Teljesmunkaidő
Munkaviszony:
Határozott idejű

Magyarország piacvezető ásványvíz- és üdítőipari társasága a Szentkirályi Magyarország

Kékkúti palackozó üzemébe
Labor gyakornokot
keres!

Főbb feladatok:
  • Előírt kémiai és mikrobiológiai minták vétele és vizsgálatainak elvégzése (kutak, vízkezelés, gyártás és késztermékek) és dokumentálása.
  • Alap –és csomagolóanyagok minőségügyi ellenőrzése
  • Vízkezelő rendszerek, technológiai folyamatok fázispontjainak, valamint a gépsorok fertőtlenítését követően mintavétel. Szükség esetén intézkedés
  • Termelő berendezések higiéniai állapotának vizsgálata
  • Késztermékek érzékszervi bírálatának előkészítése
  • A laboratóriumban és az üzem egyes területein lévő műszerek ellenőrzése
  • Laboratóriumi dokumentáció naprakész vezetése

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség (élelmiszeripari/ vegyipari/ élelmiszeripari technikus/laboráns/mikrobiológus)
  • Hallgatói jogviszony
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Együttműködés, hatékony kommunikáció és jó kapcsolatteremtési képesség

Érdekesnek találod ezt a lehetőséget?
Úgy érzed alkalmas vagy a feladatok ellátására?

Az állás alapinformációi

  • Munkaterület: Laboratóriumi technikus
  • Pozíciószint: Beosztott
  • Szükséges tapasztalat: 0-1 év
  • Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást
  • Műszakrend: -
Add tovább

Úgy érzed, Te nem vagy alkalmas erre a pozícióra, de ismersz valakit aki igen? Hálásak lennénk, ha megosztanád vele ezt a hirdetést. Megosztási lehetőségek:

Megtekintés térképen:

Kérdésed van az állás kapcsán?

Kérdezd kollégáinkat erről az állásról:

Kapcsolatfelvétel »

Egy csepp gondoskodás

Érdekel, hogy milyen az élet a Szentkirályinál?
Beszéljenek helyettünk a kollégáink: nézd meg, mit mondanak a nálunk dolgozó szakemberek a munkájukról és cégünkről.
Minden olyan információt megtalálsz karrierportálunk oldalain, amelyek szükségesek lehetnek ahhoz, hogy eldöntsd, szeretnél-e velünk / nálunk dolgozni.