Gyártásközi ellenőr
állásajánlat

Munkavégzés helye:
Szentkirály
Munkaidő:
8 óra
Munkaviszony:
Határozatlan idejű

Hivatkozási szám: SZENTKIR-0419

Szentkirályi Magyarország Kft.

Magyarország piacvezető ásványvíz –és üdítőital gyártó és forgalmazó vállalata

Szentkirály telephelyére (Bács-Kiskun megye)

3 műszakos munkarendbe

G Y Á R T Á S K Ö Z I   E L L E N Ő R

munkatársat keres

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

A következő feladatok várnak rád:

• Gyártott termékek minőségügyi ellenőrzése gyors vizsgálati módszerekkel.

• A gyártás technológiai és higiéniai körülményeinek ellenőrzése.

• Termelő berendezések takarítási- és fertőtlenítési folyamatainak ellenőrzése.

• Csomagolóanyagok minőségének ellenőrzése.

• Ásványvízminták mikrobiológiai feldolgozása, eredmények pontos közlése.

• Minőségügyi dokumentáció naprakész vezetése.

Örömmel várjuk jelentkezésed:

  • Ha szakirányú végzettséggel (élelmiszeripari analitikus/élelmiszeripari technikus/laboráns)  és felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel,

• Ha határozott személyiség vagy, hatékonyan és asszertívan kommunikálsz,

• Ha csapat részeként szeretnél dolgozni,

• Ha gyorsan alkalmazkodsz a változásokhoz, új folyamatokhoz.

Előnyt jelent:

• Élelmiszeripari laborban vagy minőségellenőrzési területen szerzett tapasztalat

• ISO szabványok (9001, 14001, 22000) és FSSC 22000, HACCP rendszer ismerete

• SAP vállalatirányítási rendszer ismerete

• Kémiai alapismeretek

• Mikrobiológia területén való jártasság

Amit munkádért cserébe kínálunk:

• Hosszú távú munkalehetőség,

• Versenyképes jövedelem, ösztönző juttatásokkal és emelt mértékű műszakpótlékkal(délután 25%, éjszaka 45%),

Trimeszter dolgozója díj, ötletek honorálása

• Dinamikusan fejlődő vállalat, támogató közeg,

• Béren kívüli juttatás (Cafetéria),

• Csoportos élet- baleset –és betegségbiztosítás,

• Céges buszjárat Tiszakécske-Lakitelek-Szentkirály útvonalon,

• Amennyiben nem a céges buszjárat vonalán laksz, a munkába járás költségeinek megtérítése 90%-ban

• Fejlődési és képzési lehetőségek,

• Céges rendezvények és csapatépítők,

• Kedvezményes termékvásárlási lehetőség,

• Egyedi munkavállalói kedvezmények és juttatások.

Érdekesnek találod ezt a lehetőséget?
Úgy érzed alkalmas vagy a feladatok ellátására?

Az állás alapinformációi

  • Munkaterület: Minőségbiztosítás
  • Pozíciószint: Beosztott
  • Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást
  • Műszakrend: 3 műszak
Add tovább

Úgy érzed, Te nem vagy alkalmas erre a pozícióra, de ismersz valakit aki igen? Hálásak lennénk, ha megosztanád vele ezt a hirdetést. Megosztási lehetőségek:

Megtekintés térképen:

Kérdésed van az állás kapcsán?

Kérdezd kollégáinkat erről az állásról:

Kapcsolatfelvétel »

Egy csepp gondoskodás

Érdekel, hogy milyen az élet a Szentkirályinál?
Beszéljenek helyettünk a kollégáink: nézd meg, mit mondanak a nálunk dolgozó szakemberek a munkájukról és cégünkről.
Minden olyan információt megtalálsz karrierportálunk oldalain, amelyek szükségesek lehetnek ahhoz, hogy eldöntsd, szeretnél-e velünk / nálunk dolgozni.