Területfejlesztési Képviselő (HoReCa Hunter)
állásajánlat

Munkavégzés helye:
Budapest
Munkaidő:
8 óra
Munkaviszony:
Határozatlan idejű

Területfejlesztési Képviselő (HoReCa Hunter) álláslehetőség a Szentkirályi Magyarországnál!

Csatlakozz hozzánk Területfejlesztési Képviselő (HoReCa Hunter) pozícióba és dolgozz a legkiválóbb márkákkal!

Értékesítői csapatunkba, keresünk tettre kész, önálló, jól kommunikáló munkatársakat.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • A piaci részesedés folyamatos növelése a HORECA csatornában
  • Volumen terv és árbevétel terv teljesítése
  • Hatékony eszközkihelyezés és megtérülés biztosítása
  • Vevőmegtartás, vevőgondozás
  • Üzletfejlesztés, új üzleti partnerek felkutatása
  • Közreműködés a Horeca stratégia kivitelezésében
  • Országos akciók, helyi rendezvények szervezése, lebonyolítása
  • Értékesítési folyamatok adminisztrációja

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Legalább középfokú végzettség;
  • Munkavégzéshez szükséges számítástechnikai ismeretek (Office programok)
  • FMCG HORECA területen szerzett értékesítői és üzletfejlesztesi tapasztalat;
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • Nagy munkabírás
  • Jó kapcsolatteremtő készség
  • Proaktivitás
  • Önálló munkavégzés, rugalmasság

ELŐNY:

  • Felsőfokú végzettség;
  • Közép-szintű angol nyelvtudás

Terület:

  • Budapest

Érdekesnek találod ezt a lehetőséget?
Úgy érzed alkalmas vagy a feladatok ellátására?

Az állás alapinformációi

  • Munkaterület: Területfejlesztési Képviselő/üzletfejlesztő
  • Pozíciószint: Beosztott
  • Nyelvtudás: Angol
  • Műszakrend: általános
Add tovább

Úgy érzed, Te nem vagy alkalmas erre a pozícióra, de ismersz valakit aki igen? Hálásak lennénk, ha megosztanád vele ezt a hirdetést. Megosztási lehetőségek:

Megtekintés térképen:

Kérdésed van az állás kapcsán?

Kérdezd kollégáinkat erről az állásról:

Kapcsolatfelvétel »

Egy csepp gondoskodás

Érdekel, hogy milyen az élet a Szentkirályinál?
Beszéljenek helyettünk a kollégáink: nézd meg, mit mondanak a nálunk dolgozó szakemberek a munkájukról és cégünkről.
Minden olyan információt megtalálsz karrierportálunk oldalain, amelyek szükségesek lehetnek ahhoz, hogy eldöntsd, szeretnél-e velünk / nálunk dolgozni.