Szirupkezelő Technikus
állásajánlat

Munkavégzés helye:
Szentkirály
Munkaidő:
8 óra
Munkaviszony:
Határozatlan

Hivatkozási szám: SZENTKIR-0805

ÜDÍTŐITAL / SZIRUPKEZELŐ technikus

Újra Magyarországra költözik a világ egyik legismertebb márkájának, a PEPSI-nek a gyártása!

Az ikonikus üdítőt Szentkirályi gyárunkban fogjuk gyártani.

Az üzem hamarosan készen áll. És Te?

Csatlakozz a Szentkirályi Termelési Csapatához

 és palackozzuk együtt a népszerű üdítőket!

Mit SZERETNÉNK RÁD BÍZNI?

  • Rád számítunk az üdítőital szirup előírt technológia szerinti gyártásában és a kiváló minőségű termékek biztosításában
  • Felelősséget vállalsz az elkészített koncentrátumokért, betartod a jóváhagyott receptúrát és csak minőségi munkát adsz ki a kezedből
  • Karbantartod és üzemelteted az üdítőitalipari / szirupüzemi berendezéseket és elvégzed a mérőműszerek ellenőrzését
  • Felelősen elvégzed az üzemi berendezések és tartályok fertőtlenítését és tisztítását
  • Informálod a termelés társterületeit, hogy minden problémát időben orvosoljunk
  • Rendkívüli események esetében azonnal intézkedsz
  • Pontosan és naprakészen vezeted a kialakított működési dokumentációt és betartod az érvényben lévő élelmiszerminőségi és biztonsági rendszer szerinti eljárásokat.

EZ A MUNKAKÖR RÁD VÁR, HA:

  • Képes vagy 3 műszakban felelősségteljesen és önállóan dolgozni és fontos számodra a minőségi munka és előállított termék
  • Rendelkezel műszaki ismeretekkel, szeretsz gépek közelében lenni és legalább középfokú iskolai végzettséggel rendelkezel
  • Fontos számodra, hogy megértsd az összefüggéseket, jó rendszerszemléleteddel szereted átlátni a problémákat, majd megoldást javasolni rájuk
  • Rendelkezel legalább 3 év élelmiszeripari vagy vegyipari területen szerzett munkatapasztalattal,
  • Ismered az MS Office programokat és alapfokon használod az angol nyelvet
  • Szereted javaslataiddal fejleszteni a gyártási folyamatokat és támogatni a kollégáidat
  • Ha Szorgalmas, ambiciózus és tanulni vágyó vagy- nálunk könnyen be fogsz illeszkedni!

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes bérezést, rendszeres béremelést, és emelt összegű műszakpótlékokat
  • Havi és éves ösztönző rendszert, béren kívüli juttatást, munkába járásra csoportos szállítást (Tiszakécske-Szentkirály vonalon) vagy költségtérítést
  • Teljes körű baleset, betegség -és életbiztosítást, kedvezményes termék vásárlási lehetőséget
  • Változatos nyereményre váltható játék programokat, csapatépítőket és céges rendezvényeket
  • Hosszú távú munkalehetőséget, képzési és fejlődési lehetőségeket

Örülünk, ha dolgoztál már üdítőiparban és rendelkezel szirup üzemi gyakorlattal, de ez nem feltétele a jelentkezésnek!

Minden érdeklődő jelentkezését várjuk,önéletrajzzal együtt!

Érdekesnek találod ezt a lehetőséget?
Úgy érzed alkalmas vagy a feladatok ellátására?

Az állás alapinformációi

  • Munkaterület: Termékfejlesztés, tervezés
  • Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást
  • Műszakrend: 3 műszak
Add tovább

Úgy érzed, Te nem vagy alkalmas erre a pozícióra, de ismersz valakit aki igen? Hálásak lennénk, ha megosztanád vele ezt a hirdetést. Megosztási lehetőségek:

Megtekintés térképen:

Kérdésed van az állás kapcsán?

Kérdezd kollégáinkat erről az állásról:

Kapcsolatfelvétel »

Egy csepp gondoskodás

Érdekel, hogy milyen az élet a Szentkirályinál?
Beszéljenek helyettünk a kollégáink: nézd meg, mit mondanak a nálunk dolgozó szakemberek a munkájukról és cégünkről.
Minden olyan információt megtalálsz karrierportálunk oldalain, amelyek szükségesek lehetnek ahhoz, hogy eldöntsd, szeretnél-e velünk / nálunk dolgozni.