Logistics Planner
állásajánlat

Munkavégzés helye:
Budapest
Munkaidő:
8 óra
Munkaviszony:
határozatlan idejű

A Szentkirályi Magyarország hazánk egyik meghatározó, családi kézben lévő élelmiszeripari vállalata. Hagyományos ásványvízmárkáink – a Szentkirályi, az Emese, a Theodora Calcia és a Theodora Kereki – gyártása mellett olyan világhírű termékeket is forgalmazunk, mint a Pepsi, a Mirinda, a 7UP, a Lipton, a Schweppes, a San Pellegrino, az Acqua Panna, a Lays, a Cheetos, valamint a Magyarországon palackozott Nestlé Aquarel. Budapesti, 11. kerületi központi irodánkba, új kollégát keresünk a következő pozícióba:

Feladatok:

  • Import szénsavas üdítőital, ásványvíz és papírpohár termékcsoportok készletgazdálkodása. Megfelelő készletszint tartása, a készlethiányok és a lejáró tételek minimalizálása, KPI-ok alapján
  • Rövid és hosszútávú gyártási megrendelés készítése
  • Részvétel az értékesítési előrejelzések készítésében, megrendelések monitorozása
  • A vállalati logisztikai folyamatok végrehajtásához szükséges adatbázisok elemzése és karbantartása, adminisztratív tevékenységek
  • Logisztikai napi és havi riportok, kimutatások készítése
  • Raklap forgalmi riport készítése
  • Közeli lejáratú termékek heti riportálása, felülvizsgálata
  • Azonnali és proaktív reakciók, ad-hoc felmerülő körülmények során
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal: gyártás, szállítás, értékesítés, marketing, vevőszolgálat

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • Releváns területen szerzett tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás (B2)
  • Haladó szintű, gyakorlott Excel ismeret elengedhetetlen
  • Önálló és precíz munkavégzés
  • Rugalmasság és alkalmazkodó képesség egy gyorsan változó piaci környezethez
  • Kiváló kommunikációs készség, jó stressztűrő képesség, proaktivitás, logikus gondolkodás

Előny:

  • Felsőfokú és/vagy szakirányú végzettség
  • SAP felhasználói ismeretek
  • FMCG területen eltöltött időszak
  • Azonnali munkakezdés

Egyéb juttatások:

  • Éves br. 350 000 Ft cafeteria keret
  • Heti 2 nap home office lehetőség
  • Nyílt tréningek, a vállalat saját belső trénerével
  • Részese lehet egy piacvezető, hazai gyökerekkel rendelkező, stabil hátterű nemzetközi vállalatnak
  • Modern, kiválóan megközelíthető munkakörnyezet
  • Iskolakezdési támogatás az iskolás korú gyermekek szüleinek
  • Teljes körű élet-, betegség és baleset biztosítás
  • Kedvezményes dolgozói termékvásárlás

Munkavégzés helye: Budapest XI. Infopark

Érdekesnek találod ezt a lehetőséget?
Úgy érzed alkalmas vagy a feladatok ellátására?

Az állás alapinformációi

  • Munkaterület: Ellátási lánc, Supply chain
  • Pozíciószint: Beosztott
  • Nyelvtudás: Angol
  • Műszakrend: általános, irodai
Add tovább

Úgy érzed, Te nem vagy alkalmas erre a pozícióra, de ismersz valakit aki igen? Hálásak lennénk, ha megosztanád vele ezt a hirdetést. Megosztási lehetőségek:

Megtekintés térképen:

Kérdésed van az állás kapcsán?

Kérdezd kollégáinkat erről az állásról:

Kapcsolatfelvétel »

Egy csepp gondoskodás

Érdekel, hogy milyen az élet a Szentkirályinál?
Beszéljenek helyettünk a kollégáink: nézd meg, mit mondanak a nálunk dolgozó szakemberek a munkájukról és cégünkről.
Minden olyan információt megtalálsz karrierportálunk oldalain, amelyek szükségesek lehetnek ahhoz, hogy eldöntsd, szeretnél-e velünk / nálunk dolgozni.