Kvalifikált operátor és karbantartó
állásajánlat

Munkavégzés helye:
Szentkirály
Munkaidő:
Munkaviszony:
Határozatlan

Hivatkozási szám: SZENTKIR-0911

Csatlakozzon Magyarország legdinamikusabban fejlődő, piacvezető ásványvíz termelő és forgalmazó vállalatához!

A Szentkirályi Magyarország Kft. Szentkirályi telephelyére

Kvalifikált Operátor és Karbantartó

munkakörbe keressük új kollégánkat

A kvalifikált operátor és karbantartó működteti a felügyelete alatt álló gépsort; irányítja a beosztott gépkezelő munkatársakat, annak érdeklében, hogy az ásványvíz töltő gépsor zavartalanul és hatékonyan tudjon működni.

Főbb feladatok:

  • Modern automata palackozó és csomagoló gépek rendeltetésszerű és hatékony kezelése, működtetése
  • Átszerelések, beállítások elvégzése és ellenőrzése a gépsoron; termelő gépsor elindítása
  • Karbantartások elvégzése és a gépek üzembiztos ellenőrzése napi szinten
  • Műszaki meghibásodások jelzése, okainak feltárása
  • Minőségügyi eljárások megismerése, elsajátítása, a minőségi követelmények betartása
  • A munkahelynek és a működtetett gépek, berendezések tisztántartása
  • A napi termeléshez szükséges alap-, segéd- és csomagolóanyagok megfelelő kezelése, felügyelése és nyilvántartása, ehhez kapcsolódó adminisztráció elvégzése
  • Napi szintű kapcsolattartás a társosztályokkal (labor, vízkezelés, karbantartás, logisztika)

Közös céljaink megvalósításához szükséges elvárásaink:

  • Középfokú műszaki típusú szakképesítés
  • 3-5 éves szakmai tapasztalat hasonló munkakörben
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Csapatban való munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Élelmiszeripari vállalatnál operátori vagy karbantartói tapasztalat
  • Palackozóüzemi gyakorlat
  • MS Office és SAP vállalatirányítási rendszer felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag, cafeteria és prémium rendszer
  • Felelősségteljes és kihívást jelentő munka
  • Dinamikusan fejlődő vállalat, inspiráló munkakörnyezet
  • Nehéz helyzetben lévők támogatása és csoportos élet- baleset –és betegségbiztosítás
  • Munkába járás költségtérítés és támogatás
  • Fejlődési és képzési lehetőségek, továbbtanulási lehetőség
  • Céges rendezvények és kedvezményes termék vásárlási lehetőség

Érdekesnek találod ezt a lehetőséget?
Úgy érzed alkalmas vagy a feladatok ellátására?

Az állás alapinformációi

  • Munkaterület: Karbantartó operátor/ technikus
  • Pozíciószint: Beosztott
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év
  • Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást
  • Műszakrend: -
Add tovább

Úgy érzed, Te nem vagy alkalmas erre a pozícióra, de ismersz valakit aki igen? Hálásak lennénk, ha megosztanád vele ezt a hirdetést. Megosztási lehetőségek:

Megtekintés térképen:

Kérdésed van az állás kapcsán?

Kérdezd kollégáinkat erről az állásról:

Kapcsolatfelvétel »

Egy csepp gondoskodás

Érdekel, hogy milyen az élet a Szentkirályinál?
Beszéljenek helyettünk a kollégáink: nézd meg, mit mondanak a nálunk dolgozó szakemberek a munkájukról és cégünkről.
Minden olyan információt megtalálsz karrierportálunk oldalain, amelyek szükségesek lehetnek ahhoz, hogy eldöntsd, szeretnél-e velünk / nálunk dolgozni.