Accounting/Settlement Team Leader
állásajánlat

Munkavégzés helye:
Budapest
Munkaidő:
8 óra
Munkaviszony:
Határozatlan idejű
Állásajánlat nyomtatása

Hivatkozási szám: HO-1115

A Szentkirályi Magyarország pénzügyi csapatába munkatársat keres az alábbi pozícióba:

A munkakör célja:

Árbevétel maximalizálás elősegítése hatékony és fenntartható kontrollok alkalmazásával a vevők,  és disztribútor partnerek elszámoltatási folyamatain keresztül.

A pozíció betöltéséhez feltétlen szükséges:
  • Felsőfokú végzettség (pénzügyi szakirányú végzettség előny)
  • Hasonló munkakörben szerzett, legalább 2-3 éves tapasztalat
  • Vezetői tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség
  • Magabiztos, középfokú angol nyelvismeret (szóban és írásban egyaránt)
  • MS Office (Excel, Word) felhasználói szintű ismeret
  • SAP ismeret
  • Pontos és rugalmas munkavégzés

Előny:

  • VAT online ismeret
Ellátandó feladatok:
  • Pontos napi elszámoltatási folyamat végrehajtása és biztosítása
  • Elszámoltató riportok nyomtatása és analizálása
  • Határidőre történő pontos adatszolgáltatás kereskedelmi és pénzügyi csapatoknak
  • Készpénzkezelés és folyamatainak támogatása, ellenőrzése
  • Logisztikai partnerekkel és disztribútorokkal egyeztetés, esetleges eltérések felderítése
  • Hatékony elszámoltatási folyamat és csapat kialakítása
  • Pontos és precíz, számviteli elveknek megfelelő zárási folyamatok biztosítása
  • Audit támogatás (Statutory, IFRS audit, Group)
Csapat támogatás és fejlesztés:
  • 10 fős csoport menedzselése és motiválása
  • Hatékony elszámoltatási folyamatok működtetése
  • Teljesítmény értékelés

Érdekesnek találod ezt a lehetőséget?
Úgy érzed alkalmas vagy a feladatok ellátására?

Az állás alapinformációi

  • Munkaterület: Könyvelés
  • Pozíciószint: Középvezető / Manager
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év
  • Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást
  • Műszakrend: -
Add tovább

Úgy érzed, Te nem vagy alkalmas erre a pozícióra, de ismersz valakit aki igen? Hálásak lennénk, ha megosztanád vele ezt a hirdetést. Megosztási lehetőségek:

Megtekintés térképen:

Kérdésed van az állás kapcsán?

Kérdezd kollégáinkat erről az állásról:

Kapcsolatfelvétel »

Miért válassz bennünket?

Egy csepp gondoskodás

Érdekel, hogy milyen az élet a Szentkirályinál?
Beszéljenek helyettünk a kollégáink: nézd meg, mit mondanak a nálunk dolgozó szakemberek a munkájukról és cégünkről. Minden olyan információt megtalálsz karrierportálunk oldalain, amelyek szükségesek lehetnek ahhoz, hogy eldöntsd, szeretnél-e velünk / nálunk dolgozni.