Területi képviselő-Dunaújváros/Érd/Diósd körzete
állásajánlat

Munkavégzés helye:
Fejér megye
Munkaidő:
8 óra
Munkaviszony:
Határozatlan idejű
Állásajánlat nyomtatása

Területi Képviselő álláslehetőség a Szentkirályi Magyarországnál!

Csatlakozz hozzánk Területi Képviselő pozícióba és dolgozz a legkiválóbb márkákkal!

Értékesítői csapatunkba, keresünk tettre kész, önálló, jól kommunikáló munkatársakat.

Mi lenne a feladatod?
  • Túralista szerinti üzletlátogatások megvalósítása;
  • A túra volumen tervének megvalósítása;
  • Megfelelő termékskála és készlet biztosítása a hozzád tartozó kereskedelmi egységekben;
  • Merchandising standard megvalósítása, betartatása (pl.: display kihelyezés. árkommunikáció);
  • POP anyagok kereskedelmi egységekbe való kijuttatása, aktualitásuk ellenőrzése;
  • Folyamatos termékmegjelenés biztosítása;
  • A napi feladataid adminisztrációja
  • Terület: Székesfehérvár-Velence-Érd-Dunaújváros-Paks vonal

Mire van szükséged ezen feladatok sikeres elvégzéséhez?

Mindössze ezekre:
  • Legalább középfokú iskolai végzettség
  • Értékesítésben szerzett tapasztalat
  • A hirdetésben említett nagyvárosokban ill. vonzáskörzetükben rendelkezz a lakóhelyeddel,
  • "B" kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat (örülnénk ha legalább 2 éve vezetnél)
  • Jó kommunikációs képesség, könnyű kapcsolatteremtő képesség
  • Légy önálló, rugalmas és ami a legfontosabb: légy motivált!
Amiért érdemes csatlakoznod:
  • Rugalmas munkavégzési hely
  • Versenyképes bérezés, kafetéria
  • Az ország egyik piacvezető FMCG vállalatánál szerzett szakmai tapasztalat
  • Prémium márkákkal dolgozhatsz!
  • Promóciók, programok, egyedi események lebonyolításában vehetsz részt!
  • Fiatal csapat, jó hangulat és karrer lehetőség vár!
  • A munkavégzéshez szükséges eszközöket természetesen biztosítjuk!

Érdekesnek találod ezt a lehetőséget?
Úgy érzed alkalmas vagy a feladatok ellátására?

Az állás alapinformációi

  • Munkaterület: Területi képviselő
  • Pozíciószint: Beosztott
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év
  • Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást
  • Műszakrend: -
Add tovább

Úgy érzed, Te nem vagy alkalmas erre a pozícióra, de ismersz valakit aki igen? Hálásak lennénk, ha megosztanád vele ezt a hirdetést. Megosztási lehetőségek:

Megtekintés térképen:

Kérdésed van az állás kapcsán?

Kérdezd kollégáinkat erről az állásról:

Kapcsolatfelvétel »

Miért válassz bennünket?

Egy csepp gondoskodás

Érdekel, hogy milyen az élet a Szentkirályinál?
Beszéljenek helyettünk a kollégáink: nézd meg, mit mondanak a nálunk dolgozó szakemberek a munkájukról és cégünkről. Minden olyan információt megtalálsz karrierportálunk oldalain, amelyek szükségesek lehetnek ahhoz, hogy eldöntsd, szeretnél-e velünk / nálunk dolgozni.